Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Bőrgyógyászok és fodrászok által tesztelt professzionális hajápolás otthoni használatra. Töredezett, szálkás hajra argánolajjal és B5 provitaminnal. Helyreállítja a haj szerkezetét, visszaadja fényét, hidratál egészen a hajvégekig. 500 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Franciacsaj

2018. június 27.

Szárazabb lett a hajam vége és könnyebben tört... teljesen megkeményedtek a hajszálaim, ahelyett, hogy lágyabbá tenné az amúgyis száraz hajam... Ráadásul az illata is rossz :/ :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Bnemrita

2014. december 3.

Vettem tegnap Rossmannba való berohanásomkor. Jaj, nagyon nem jó. Kár volt a közel 400 Ft-ért. Olcsónak olcsó, viszonylag nagy is, de semmit nem használ az igénybevett haj ápolására. Sok kell belőle és szerintem zsírosít is. :( Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Zsanka84

2014. június 17.

Az én igénybevett hajamra nem jó, biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Az én igénybevett hajamra nem jó, biztos, hogy nem veszem újra!

Kati04

2013. december 10.

Húúha, el kellett volna olvasnom a véleményeket vásárlás előtt.
Nekem is elfogyott a balzsamom, gondoltam kipróbálom mert jó nagy mennyiség kedvező áron és az összetevőit nagyon jónak találtam, már amennyit értek hozzá (argán olaj, panthenol tetszett).
Egyszer próbáltam eddig, lehet h nem hagytam rajta elég ideig a hajamon, de semmit nem csinált vele. Sőt már évek óta nem nézett ki ennyire borzasztóan a hajam, mint most, nem göndörödött be olyan szépen és száraz lett nagyon. Bár lehet, hogy csak én képzelem ezt be túlzóan, mert a barátnőim nem nagyon láttak semmi változást a hajamon, de tapintásra biztosan nagyon szárazzá tette :(.

Update: A barátom hajával csodákat művelt. Jó, neki alapból puha, fényes, hidratált haja van, de miután kipróbálta ezt a balzsamot isteni pihipuhi lett a haja és nagyon fényes és csak úgy illatozott! Adok neki még egy csillagot ezért :). Az én hajammal továbbra sincsenek jóban :/ de nekem száraz a hajam tehát lehet, hogy egy normál állapotú hajra tökéletesen beválna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Húúha, el kellett volna olvasnom a véleményeket vásárlás előtt.

Mamba

2013. június 25.

Valóban nem túl jó ez a balzsam, sajnos beigazolódott, hogy olcsó húsnak híg a leve. Nekem akkor használ úgy ahogy ha legalább egy L-es tojás nagyságú mennyiséget teszek a hajamra, ami nem is túl hosszú, hisz csak villáig ér. Rajta hagyom 5 percig legalább, akkor nagyjából megközelíti, amit elvárok egy balzsamtól. Én maradok a Serical pakolásoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Samirah

2013. március 31.

Nem túl hatásos ez a balzsam sem ápolásban, sem lágyításban. Nehezebben fésülhető és sprődebb volt a hajam mint más balzsamok után. Megismerve csekély hatását, később úgy használtam, hogy utána még egy másik balzsamot is felkentem a hajamra, hogy könnyebben ki tudjam majd vizesen bontani. Nem került sokba, de hasonló áron sokkal jobb balzsamok vannak. Akinek töredezett, száraz vagy festéstől megviselt haja van szerintem még próbára sem érdemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 31.

cicatapmancs

2013. február 12.

1 évig csak ilyen hajbalzsamot használtam, nagyon szerettem, az illata is jó volt ,de váltottam mert ezen a télen olyan volt, mintha rá se kentem volna a hajamra, már semmit sem használt. Ahogy mások is írták az folyós állaga miatt sokat kell belőle a hajra tenni.

update február 12. Mióta váltottam másik balzsamra azóta a hajvégeim nem állnak össze-vissza, mint a szénakazal. -1 csillag mert nem gondoltam amíg használtam, hogy emiatt ilyen szárazak a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

ayeshakari

2012. november 6.

Én is először vettem meg, mert elfogyott a balzsamom, szimpatikusnak tűnt csomagolás, ár és kiszerelés alapján. Nem tudok ódákat zengeni erről a balzsamról, hiába a nagy kiszerelés, sok kell belőle, plusz nem igazán teljesít semmit az ígéretekből, nem érzékeltem minőségi változásokat a hajamon. Az illata kellemes, csak hogy írjak valami jót is. Sajnálom, hogy nem vált be, mert az Isana termékekkel eddig csupa jó tapasztalatom volt. Nem fogom újravásárolni,az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

missrenny

2012. szeptember 17.

Elfogyott a balzsamom,valami olcsóbbat akartam venni,ez nagy kiszerelés olcsón,gondoltam 1 próbát megér,tényleg sokat kell belőle használni,hogy hatása legyen,nekem nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam.Biztos,hogy nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Pixie83.

2012. június 25.

Borzalmas. Nagy csalódás volt, mert az isana sampon bevált. Ebből marékszámra kell kenni a hajamra, hogy hatása legyen. Az illata se tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide