Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampont hullámos, göndör hajra

Hegyikristály kivonatot és B5 provitamint tartalmaz. Szilikonmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Alessia

2019. június 16.

Újra nem veszem. Fél hosszú, loknis,göndör, száraz hajam van. Ez méginkább kiszárítja és nem tartja egyben a göndör fürtöket, inkább szálasabb lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

ancsr

2019. április 6.

Nincs vele óriási bajom, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy. Balzsam mindenképp kell utána, mert egyébként kellemetlen tapintása marad a hajnak. Mondjuk szerencsére nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

tyukanyo

2018. szeptember 7.

Nem a legjobb balzsam. Drogériás szinten elég gyengének mondanám. Ritkán is nyúl érte a párom, mert ő használja a göndör hajára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Zituska77

2018. július 25.

Biztosan az én hajammal van a probléma :-), de nekem nem jön be. Hullámos hajamra használom amikor nem akarom kiegyenesíteni. Azt vártam tőle, hogy majd szép, ráncba szedett hullámaim lesznek tőle, de egyáltalán nem. Egy átlagos sampon. Szerintem ugyanennyit tudhat egy egyenes hajra, tisztít, ami egy sampon dolga és pont. Szerencsére se nem szárít se nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Alida8

2018. július 17.

Nagyon jó! Táplálja az amúgy száraz, hullámos hajam. Talán még kicsit dúsabb is tőle, de nem "oroszlános". A balzsamjával együtt használom, szuper minta kettő! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Pampilla

2018. március 27.

Véletlenül vettem ezt,mert nem göndör a hajam,de ennek ellenére jól funkcionált,szépen tisztított,elég volt egyszer samponozni. Illata semleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

Természetes göndör hajam van. Kiváncsi voltam mivel lesz több a hajam egy ilyen samponnal. Pozitívan csalódtam. Az illata isteni finom, és nagyon könnyen habzik. A fürtjeim jobban összekunkorodnak tőle. Plusz pozitívum hogy nem zsírosít. Göndör hajúaknak kötelező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

gingerhead

2017. június 1.

Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Imádom!

hedjulaa

2017. április 5.

Természetes göndör hajra töketes! Nekem nagyon bevállt, akkor szoktam használni, ha nem akarok semmit sem kezdeni a hajammal, csak ezzel megmosni, hagyni száradni, magától göndörödni. Erre teljesen megfelel, összetartja a hajat és jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Bellabellissima

2017. január 7.

Több mint egy eve csak ezt hasznalom. Ajandek ennyiert egy szilikonmentes sampon. A göndör ticseim csodasak ezzel. Nagyon jo sampon! Nekem bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.