Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampont hullámos, göndör hajra

Hegyikristály kivonatot és B5 provitamint tartalmaz. Szilikonmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

joanie

2021. január 16.

Régebben nagyon sokáig használtam a balzsamjával együtt, szerettem, nekem az alapból göndörödő hajam is meg van hozzá, de azzal szerintem nem tudott mit kezdeni.
Az állaga selymes és csikorgósra tisztít.
Balzsamjával együtt régen nem volt ezzel gondom.
Mostanra már tápláló samponokat használok.
Ezzel a samponnal jelenleg hennázás előtt szoktam hajat mosni az olajmentessége miatt, mert olyankor jó, ha nincsen semmi extra olaj vagy bármi tápláló a hajon, így jobban be is fogja és tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Az állaga selymes és csikorgósra tisztít.
Balzsamjával együtt régen nem volt ezzel gondom.
Mostanra már tápláló samponokat használok.

aalexaa

2020. február 1.

A férjem használja a balzsamjával együtt, mióta növeszti a haját (kb két éve), ezt vettem neki először, amikor kérte, hogy vegyek valamit, ami kifejezetten az ő hajára való. Nagyon sok, vastagszálú, száraz, nagyon göndör haja van, látványosan szebbek a "csigák" a hajában, mintha nem ezt használja. A fejbőrét nem irritálja, nem zsírosít (bár nagyon száraz haja van, szerintem ha egy hónapig nem mosná, akkor sem lenne zsíros:D), nem viszket. Azóta is ragaszkodik hozzá, többször újravettem. Az ára is kedvező, biztosan marad ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

CrazyHairDontCare

2020. január 29.

Göndör-hullámos hajam van (kb 2c-3a) és ez a termék valami elképesztő módon szárította az amúgy is extraszáraz hajam, még úgyis, hogy csak a hajam tövére tettem belőle. Tisztító samponnak vettem, tehát csak havi egy-két használatra, a többi alkalommal szulfátmentes sampont használtam, de így is nagyon utáltam ezért a tubusért nyúlni. Amikor ezt használtam mindig a leghiratálóbb balzsam kellett utána, és abból is kétszeres adag. Ja, és ráadásul olyan módon kuszálta a hajam, hogy a csomók kiszedésének ideje is kb a kétszeresére nőtt mindig. Biztos nem ajanlanám göndör hajúaknak, pláne gyakori használatra.

Ui.: azt természetesen nem vártam el tőle, hogy a tincseimet egybentartsa vagy ráncba szedje, arra a hajformázó termékek valók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Alessia

2019. június 16.

Újra nem veszem. Fél hosszú, loknis,göndör, száraz hajam van. Ez méginkább kiszárítja és nem tartja egyben a göndör fürtöket, inkább szálasabb lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

ancsr

2019. április 6.

Nincs vele óriási bajom, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy. Balzsam mindenképp kell utána, mert egyébként kellemetlen tapintása marad a hajnak. Mondjuk szerencsére nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

tyukanyo

2018. szeptember 7.

Nem a legjobb balzsam. Drogériás szinten elég gyengének mondanám. Ritkán is nyúl érte a párom, mert ő használja a göndör hajára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Zituska77

2018. július 25.

Biztosan az én hajammal van a probléma :-), de nekem nem jön be. Hullámos hajamra használom amikor nem akarom kiegyenesíteni. Azt vártam tőle, hogy majd szép, ráncba szedett hullámaim lesznek tőle, de egyáltalán nem. Egy átlagos sampon. Szerintem ugyanennyit tudhat egy egyenes hajra, tisztít, ami egy sampon dolga és pont. Szerencsére se nem szárít se nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Alida8

2018. július 17.

Nagyon jó! Táplálja az amúgy száraz, hullámos hajam. Talán még kicsit dúsabb is tőle, de nem "oroszlános". A balzsamjával együtt használom, szuper minta kettő! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Pampilla

2018. március 27.

Véletlenül vettem ezt,mert nem göndör a hajam,de ennek ellenére jól funkcionált,szépen tisztított,elég volt egyszer samponozni. Illata semleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Annuss

2017. július 1.

Természetes göndör hajam van. Kiváncsi voltam mivel lesz több a hajam egy ilyen samponnal. Pozitívan csalódtam. Az illata isteni finom, és nagyon könnyen habzik. A fürtjeim jobban összekunkorodnak tőle. Plusz pozitívum hogy nem zsírosít. Göndör hajúaknak kötelező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.