Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Kifejezetten a töredezésre hajlamos haj ápolására fejlesztették ki. A panthenolt és búzaproteint tartalmazó értékes hatóanyag kombináció helyreállítja a sérült, töredezett hajat és rendszeres használatával megvédi a hajvégeket az újabb töredezéstől. Gyorsan felszívódik és azonnal hat.

viki0722

2017. január 15.

Nekem nagyon sokat segített, már egy éve használom és a hajam kevésbe töredezett tőle. Nagyon jó az állaga: nem ragacsos, pont jól ellehet dolgozni a hajon, viszont igaz, hogy nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Catn0va

2016. augusztus 16.

Nagyon szeretem, az illata és az állaga is kellemesen finom. Némileg segített a hajvégeimen törésügyileg, de már annak nagyon örültem, hogy nem száraz a hajam vége, hanem hidratált és puha. Ragacsosságot sem éreztem a hosszú hajamon, emiatt is szimpatikus. Azonban teljes áron nagyon drágállom (hamar elfogy), 3 darabot úgy vettem legutóbb ebből a termékből, hogy akciós volt, 500 Forint darabja.
Így próbálok egy olcsóbb hajvégápolót keresni, a Joanna argán olajos verziója nagyon érdekelne, de még nem sikerült a boltokban találnom, pedig több helyen kerestem.
Akciósan bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Akciósan bármikor újravenném.

lacrymosa88

2016. június 16.

Akciós volt, így gondoltam kipróbálom. 2 alkalom után a hajam érezhetően puhább lett, és bár még szálkás, mintha kevésbé látszódna annak. Még tartott az akció, gyorsan vettem megint belőle. Kár, hogy a mennyisége kevés, csak hajvégen használom, de nem fog sokáig tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Sophieee

2015. június 27.

Nekem nem vált be, semmi hatása sem volt, ráadásul nagyon hamar elfogyott más hajvégápolókhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak