Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

sziszoka

2012. szeptember 23.

Én bajuszra valót használtam.A szőrrel együtt a bőrömet is tépte.ha szerencsém volt,akkor csak két piros csík maradt gyantázás után,ha nem akkor még sebes is lett.Árban jóval olcsóbb,mint az x-epil,de meg sem közelíti azt a minőséget.Azért kap két pontot,mert a szőrt azért gyanta lévén leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Heli

2012. augusztus 7.

Nekem semmi szőrt nem távolított el. Állítom, hogy cullux-szal többre mentem volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Maniac

2012. április 3.

Nagyon kipirosodott tőle a lábam, sokáig égett. Ez miatt már azt legalább elvártam volna, hogy kiszedje a szőrt. Egyetlen pozitívum, hogy a hozzá járó kendőnek jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Ella

2011. szeptember 27.

Nekem sem szedte le jól, pedig alaposan felmelegítettem. :( A szétválasztásnál is nehéz dolgom volt, nem melegedett fel eléggé, egy részen meg a bőrömet is lekapta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Fedora26

2011. szeptember 1.

Mindent az utasítás szerint csináltam, de sok szőrt a helyén hagyott, és apró pattanásaim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

angelscrime

2011. július 31.

Semmi extra, teszi a dolgát, figyelni kell vele használat során a megfelelő felmelegítésre és a lehúzás erősségére, talán jobban, mint más gyantacsíkokkal. Annyira nem szerettem meg, más opció után fogok nézni ezügyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.