Isana

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szata1, Módosítva: 2020. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az arcápoló gél speciális 24 órás hidratáló komplex-szel intenzív hidratáló hatást nyújt - az ápolt és friss bőrérzetért. Formulája 3D-hatóanyagkombinációval, integrált hidratáló komplex-szel és B5 provitaminnal hosszantartóan megköti a nedvességet és támogatja a bőr nedvesség egyensúlyát. 20 kísérleti alanyon egyszeri alkalmazás után végzett in vivo bőrnedvesség vizsgálat alapján. Ideális smink alapként is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vivienn13

2021. július 7.

Az illatát imádom, viszont az hogy konkrétan a fejem egész éjjel ragad tőle, azt már nagyon nem.
Azt írják: Ideális sminkalapnak. Elképzelni nem tudnám ezt sminkalapnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Azt írják: Ideális sminkalapnak. Elképzelni nem tudnám ezt sminkalapnak

Aquariusgirl

2021. március 15.

Szerintem is semmi extra. Az alkoholt én sem értem benne, kicsit ragad is, itthon kenegetek belőle (valószínűleg nálam is testápolóként végzi majd) biztos nem veszem újra, de legalább olcsó volt és nem bánom az érte kiadott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 15.

anita33

2020. november 12.

Elég ragadós, amit nehezen tolerálok, főleg az arcbőrömön. A másik problémám vele az a parfüm. Nekem nagyon erős az illata. Párszor használtam, de nem sikerült megbarátkoznom vele, szóval elkenegetem testápolóként...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

Mosizso

2020. augusztus 7.

Szerettem volna,hogy jó legyen...de igazából semmi extra...a vichy mineralos gélével keverve viszem fel, hogy legalább fogyjon és valami hasson is. Így kevésbé ragadok a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

bibike2000

2020. május 1.

Nagyon jó kis gél, smink alá szeretem leginkább használni. Engem megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Nagyon jó kis gél, smink alá szeretem leginkább használni. Engem megvett.

szata1

2020. április 30.

Nem bírja az arcbőröm a gazdagabb textúrájú krémeket, ezért kerestem egy géles alapút, ami nem tömíti el a pórusaimat. Nagyon jól hidratál, este jojoba olajjal együtt használom, reggel pedig sminkalapként. Nagyon szépen látszik az arcomon, hogy sokkal hidratáltabb. Elég ragadós, de pont ezért szeretem smink alá. A csomagolása pedig nagyon praktikus.
Update: Több, mint két hónapja használom naponta kétszer és most jutottam el odáig, hogy már csak pár napig tart majd. Nekem újravevős, de ha valaki nem szereti a ragadást az ne vegye meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Zsuci23

2020. április 7.

Ragad , alig szívja be, nálam elbukott.... a hajamra jó lesz nyáron :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Ragad , alig szívja be, nálam elbukott.... a hajamra jó lesz nyáron :D

botaadrienn

2020. március 21.

Nekem azért nem egy 5 csillag.. Iszonyúan ragad főleg ha vizes bőrre viszem fel ugye a hyaluron miatt.. Az illata is elég erős. Hosszú ideig rendszeresen használtam, nem igazán láttam változást, de ár érték arányban szerintem jó döntés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

bucieli

2020. március 21.

Eléggé ragad, de jól hidratál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Eléggé ragad, de jól hidratál :)

Hecate

2020. január 5.

Könnyed, hűvöskés, jól felszívodó és engem remekül hidratál. Kellemes érzet a használata.
Az ára is elmegy és néha van akció is rá.
Az Isana HYDRO BOOSTER arckrémét is kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Az ára is elmegy és néha van akció is rá.
Az Isana HYDRO BOOSTER arckrémét is kedvelem.

Hidratálók: Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lila színű.