Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berni88, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív ápolást és fényt ad a fénytelene és tördezett hajnak.

Wehler

2016. január 16.

Szörnyű illata van. A hajamra kétszer kentem fel, egyszer magában, második alkalommal már csak sűrítőanyagként az olajok alapjának. Nem ápol, csak még jobban kiszárítja a hajvégeket, az állaga sem tetszik. Nem dobtam ki, mert borotválkozáshoz "borotvabalzsamnak" talán még elmegy, de ez egy nagy nullás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Nicolett022

2015. március 22.

Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. Puha, fényes lesz tőle a hajam, könnyen ki tudom fésülni, de a második napon már olyan mintha semmit nem használtam volna. Összességében egész jó, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

fehérfoltos kiscica

2015. január 30.

Hát ápoló hatása az nincs, de puha lett tőle a hajam és az illata sem olyan rossz. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 30.

Szofi

2014. augusztus 2.

Első gondolatom az volt, hogy mi ez a szag, egyéb gondom nincs vele. Kicsit retroillatú, számomra valamiért kellemetlen, de végül is meg lehet szokni, meg nem is marad a hajban. Amúgy teszi a dolgát a kicsike, bár az én hajam nem száraz, szóval nem nagy kihívás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

loribaba

2013. február 25.

igaz én is sos-ben vettem és még csak egyszer használtam, viszont én azt kell hogy mondjam meg vagyok vele elégedve, nagyon puha lett a hajam és szerintem az illata is kellemes, ezért az árért szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

t.greti

2013. február 14.

hááát... megvettem sos-be, mert olcsó volt, jó illatú és jót ígért a leírás.
na hát addig volt jó illata, míg a kezembe nyomtam. felvittem a hajamra, és mintha semmit nem kentem volna rá. az illata elillant, még balzsamozásos érzés sem volt a vizes hajon. lemostam, megszárítottam. semmi. mintha a balzsamozás kimaradt volna. semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

hááát... megvettem sos-be, mert olcsó volt, jó illatú és jót ígért a leírás.

MademoiselleSumire

2013. január 2.

En a samponjaval egyutt hasznaltam,ugy puha volt a hajam,de semmi kulonos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

En a samponjaval egyutt hasznaltam,ugy puha volt a hajam,de semmi kulonos.

Wiikii

2012. november 20.

Leárazva vettem, közepesnek mondanám. A kifésülést megkönnyítette de nagy ápoló hatása nem volt. Az illata tetszett. Megérte az árát, de nem hiszem hogy veszek még egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

zsoxcore

2012. november 2.

A samponjával használom, és nekem bevált! Puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, és kedvező az ára, főleg, hogy 2 naponta mosok hajat. Nem kell, hogy többet tudjon egy sampon és balzsam. Teszi a dolgát, semmi rosszat nem tudok mondani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

blackhaired

2012. április 25.

Ez a másik legpocsékabb hajbalzsam, amit kipróbáltam! Kellemetlen az illata, állaga túl "zsíros", lelapítja a hajamat és korpásodni kezd tőle. Ilyet többet nem veszek, első használat után abba is hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol