Isana

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes balzsam igénybevett hajra mézzel és vanília kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2019. július 14.

Kellemes, édes, vaníliás illatú, jó állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható és könnyen kiöblíthető. Ha nem is szuperül, de jól ápol és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Csutak

2019. február 9.

Az illata nagyon jó és szerencsére nem árt a hajamnak. Viszont nem is használ, sajnos. Nem csinált vele eddig semmit sem, így abbahagytam a használatát, most egy szintén isana márkájú, tégelyes pakolást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

radioaktiva

2019. február 7.

Semmit nem csinál a hajammal. Az illatát szeretem és kb. ennyi. Értem én, h ennyi pénzért ne várjunk csodát, de bizony ebben az árkategóriában is vannak szuper balzsamok !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Jelizz

2018. szeptember 22.

olcso es jo illata de ennyi, mintha semmit sem hasznaltam volna a hajamra🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

olcso es jo illata de ennyi, mintha semmit sem hasznaltam volna a hajamra🙁

Lory

2018. július 15.

Szeretem a vaníliás dolgokat,hát megvettem.Nekem nagyságrenddel jobban bejött a Balea vaníliás termékcsaládja.Most fogyott el és az ugyanilyen samponnal együtt használtam.Különösebb dolgot nem csinált a hajammal.Mosás után szép volt fényes,puha és könnyen fésülhető a hajam,csak úgy mint bármelyik másik balzsammal,extra hatást nem nyújtott.Sőt én az állagával sem voltam nagyon megelégedve,nekem nem volt elég testes,balzsamos.Az illata finom vaníliás,amit szárítás után még egy rövid ideig érezni lehetett,aztán el is illant.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

lenizsu

2018. július 15.

Teljesen rendbe hozta a hajam ez a termékcsalád . Tavaly egy avonos sampont használtam, azóta nagyon sprőd volt a hajam, rossz tapintású, gubancos, fénytelen. Sok termékkel próbálkoztam, mire ezeket a termékeket megtaláltam. Ez a termékcsalád, sampon a balzsamjával és a hajpakolásával újra fényessé, könnyen kezelhetővé és puhává tette a hajszálakat, a fejbőrön állapota is sokat javult. Főként a hajpakolás emelkedett ki a sorból , de az is igazán, a masik ket termékkel együtt használva adta le az igazi hatását. Köszönöm, Isana! Remélem, sokáig polcokon lesz ez a termékcsalád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

tátombák

2018. január 1.

Az elődjét nagyon szerettem, bíztam benne, hogy csak a csomagolás új, de sajnos nem. A széria többi tagja maradt, csak ezt lecserélték :( Heti 1x használom, puhítja a hajam, könnyű fésülni, de meg sem közelíti a régi sárga Isana balzsamot. Nem fogom újravenni.

Off: ha elindulna egy mozgalom a KM magyarosítására, én támogatnám, mert nem hiszem el, hogy a termék nevében 1 magyar szó sem szerepel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Racka

2017. december 29.

Kellemes illat, de semmi hatását nem tapasztalom, hajmosás után sem a haj kifésülését nem könnyíti, sem ápoltabbnak nem érzem a hajam és az illata is hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide, Honey, Glutamic Acid, Glycerin, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide