Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló tej töredezett, sérült hajra méz és vanília kivonattal. 230°C-ig védi a hajat szárítás, hajvasalás közben. Nem kell kiöblíteni.

wildrose

2020. június 7.

Csodás, telt illatú, tej állagú hajápoló, gyorsan felszívódik, szépen táplál, megkönnyíti és tartósabbá teszi a hajformázást. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

koiandika

2020. február 21.

Nagyon jó, hajmosás után és hajvasalás előtt szoktam haszálni. Nem szárad ki tőle a hajam, szép puha lesz tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Krisztiina

2020. február 10.

Méz kivonat végett akadt meg rajta a szemem és a vanília illatát is nagyon szeretem, árban is kifejezetten jó volt, így megvettem. Az illata az rettenetes. Ha valamire lehet mondani, hogy gagyi vanília, akkor ennek sajnos ilyen az illata. Kicsit aggódtam is, mert kézfejen sokáig illatozott, viszont hála égnek a hajamban nem bizonyul tartós illatnak. Az illattal ellentétben a tudása kiváló. Tépett, vállig érő hajam van. Törölköző száraz hajra egy pumpálás nekem kevés volt. Így száraz hajra ment még egy, majd még egy pumpálásnyi balzsam. Úgy tűnik kell ennyi a hajamnak, mivel a frissen mosott hajam mindig száraz érzetet nyújt és csak másnapra érzem finom selymesnek a hajamat (bármit is használok rá és nem használok hajszárítót), most viszont szép lett a hajam, a tapintása pedig finom puha. A siker végett szemet hunyok az illata felett, remélhetőleg hosszútávon jól fog teljesíteni, ötös alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

kaposztamester

2020. január 14.

Nagyon jó kis termék . Hajmosás után használom . Finom puha lesz tőle a hajam , szerintem az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

epipremnum

2019. december 14.

A csomagolása miatt tetszett meg, gyorsan elolvastam az összetevőit és meg is vettem, bár semmi szükségem sem volt rá. Otthon száraz hajra felvittem és kiderült, hogy az illata botrány. Szóval állt pár hétig, aztán elfogyott a balzsamom ezért hajmosás után törölközőszáraz hajra ezt tettem. Középhosszú hajra 1 pumpálásnyit. Hajszárítás után nagyon puha lett a hajam, hajvasalás után meglepően fényes és sima ami tart is a következő hajmosásig.
1 csillag mínusz jár az illat miatt, illetve a hővédő hatása sem túl jó szerintem mert hajvasalás után a hajamnak "hajvasaló szaga" van. (loreal stylista sleek és syoss keratin heat után nincsen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

AnGeska

2019. október 7.

Szuper!
- Valóban könnyen kifésülhetővé teszi a (kezelhetetlen!!) hajam!
- Nem nehezíti el a hajat, nem zsírosodik tőle gyorsabban.
- Hajszárítás után fényesnek és kifejezetten dúsabbnak látszik tőle a hajam.
- Kiadós: 2 pumpálás elég a lobnál kicsit hosszabb hajamra.
- Kellemes (pont a téli időszakhoz illő) illata egész tartós.
- Nem okoz fejbőr viszketést, mint sok másik kiöblítést nem igénylő hajápoló.

Biztos, hogy újra fogom venni.
Nemcsak árkategóriájában, hanem a méregdrága márkás társaihoz képest is szuper hajápoló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Szuper!
- Valóban könnyen kifésülhetővé teszi a (kezelhetetlen!!) hajam!
- Nem nehezíti el a hajat, nem zsírosodik tőle gyorsabban.
- Hajszárítás után fényesnek és kifejezetten dúsabbnak látszik tőle a hajam.
- Kiadós: 2 pumpálás elég a lobnál kicsit hosszabb hajamra.
- Kellemes (pont a téli időszakhoz illő) illata egész tartós.
- Nem okoz fejbőr viszketést, mint sok másik kiöblítést nem igénylő hajápoló.

Biztos, hogy újra fogom venni.

martuska83

2019. július 29.

Nagyon tetszik eddig, féltem elnehezíti a hajam, de nem, nagyon könnyűvé, puhává varázsolja, nekem tetszik az illata a hajamon is. Remélem később is marad ilyen, eddig háromszor használtam. Elégedett vagyok és árában is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Csutak

2019. július 3.

Elég érdekes illata van, amikor kinyomok belőle a tenyerembe, de a hajon már finom, vaníliás illata lesz. :) Ár-érték arányban szuper, könnyen fésülhetővé és puhává teszi a hajamat. Nem zsírosít és nem is nehezíti el a hajam. Pici mennyiségben hajvégápolónak is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

brigi50c

2019. február 17.

Nekem eddig nagyon tetszik. Az illata is nagyon finom, és kellemesen sima, puha hajat varázsolt a szárítás végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol