Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Aloe Verával, E-vitaminnal és keratinnal ápolja a kezet és erősíti a körmöt. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. pH bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 14.

egész jó az illata, de egy idő után túl sok. elég folyékony, vizes állagú. a hidratálása elmegy, nem mindig elég. olcsó volt, egynek elmegy, de a túlparfümözöttsége miatt nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Shelly

2015. július 8.

Az új verzióról írok, a régire már nem emlékszem!

Csak fogyna már el...undorító szaga van (mert ez már az), akciósan vettem, de nagyon befürödtem vele. Mikor először kipróbáltam olyan szag csapott meg, mint mikor egy parfüm megromlik, na mondom remek, vagy romlott a kézkrém vagy ez tényleg ilyen sz@r. Nincsenek nagy igényeim, funkcióját tekintve nincs nagyobb gondom vele, bár 10 perc után ugyanolyan száraz a kezem mint volt, csak sikamlósabb, mert a krém még mindig ott csücsül rajta. Többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Az új verzióról írok, a régire már nem emlékszem!

dizabella01

2015. június 3.

Nagyon könnyed kis krém, gyorsan be is szívja a bőröm, de az illata, fúj, az valami szörnyű, kimondottan fullasztó, nem venném újra, annak ellenére hogy nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

JudithBeauty

2015. május 25.

Nekem ez a kézkrém egyátalán nem vált be. Sem az illata, sem az állaga, és nem hidratál. Nem tetszik a vizes állaga sem, ragad utána a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Andi888

2015. január 25.

Nagyon jól beszívódik, finom az illata, jól hidratál, de lehet a szárazabb bőrűeknek kevés lesz. Kőolaj származékokat tartalmaz rendesen, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

kisenikoke

2014. október 23.

Jó ár és jól csinálja a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Jó ár és jól csinálja a dolgát.

trollkors

2014. augusztus 14.

Többször újravettem már, imádom! A szakmai órákon elég sokat dolgozunk agyaggal, ami durván kiszívja a bőrömből a nedvességet, 8 óra agyagozás után bekentem a kezem, és pihe-puha volt tőle a bőröm, sokáig elég volt, nekem télre is tökéletesen bevált. Az illatát is nagyon szeretem, kedvelem a zöldes, növény illatokat. Csak azért nem Ő az állandó kézkrémem, mert mániákusan futok az újdonságok után :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Teo

2014. július 3.

Finom illata van, egészen jól hidratál így nyáron,mikor nincs annyira kiszáradva a kezem-hidegebb időben kevéske lenne, mert vizes az állaga. Egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Fruzsi

2014. május 18.

Nagyon könnyű, vizes állagú krém, nekem nem különösebben száraz a kezem, inkább csak megelőzésképp használom, erre a célra tökéletesen megfelel. Az illata viszont elég erős és sokáig érezni lehet a bőrön, engem kicsit zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

0kosan

2014. január 14.

Nagyon híg állagú, finom illatú krém. Nem igazán hidratálja az én száraz bőröm, télen naponta többször kell használnom. Nyáron lehet, hogy jól teljesít, de különben kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.