Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kiváló minőségű olívaolajjal és kakaóvajjal. Ez a különleges hatóanyagkombináció panthenollal és glycerinnel hidratálja a bőrt és megakadályozza a bőr kellemetlen húzódását.  A krém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

zsebcuki

2016. december 13.

Nekem is az új verzió van meg.Imádom.Kellemes nem émelyítő illat,gyors beszívódás. Jelenleg kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

stefanie95

2015. december 2.

Az újabb verzióját vettem meg októberben, és nagyon szeretem. Gyorsan be szóvodik és nagyon jól ápolja a kezeimet, nem tudom hogy nagyon igénybe vett bőrrel hogyan viselkedne, de nálam be vált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

KlaudiaZs

2015. május 24.

Az illatát imádom, hidratál(gat) is, de nem sokáig marad puha a kezem, viszont hamar és jól beszívódik. Ha nem leginkább csak éjszakára használnám, sokkal jobban zavarna, hogy az illata nem múlik el, de így napközben párszor kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

hime0033

2015. május 24.

Kellemes textúrájú, gyorsan beszívódik, az illata nagyon finom kicsit púderes és tényleg nincs zsíros érzet utána, bár én csak este lefekvés előtt használom. Nekem a hidratálása is eddig megfelelőnek tűnik, amikor szárazabb a kezem a szokottnál, azt is rendbevágja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

bogczi

2015. május 8.

Alapvetően a Neutrogena kéz-és körömápoló krémjét használom, mert könnyed és tényleg nem zsíros, de sikerült egy ilyen kis csodához is hozzájutnom itt. Nem gondoltam volna, hogy ezt írom, de valami hihetetlenül jó! :D Kb feleannyiba kerül, mint a Neutrogena, de simán van ugyanolyan jó. Nem szoktam bedőlni ennek a "nem hagy zsíros érzetet a bőrön" dumának, de ez tényleg nem hagy, pedig izzadósabb a tenyerem, de így sem marad zsíros érzet, miután bemasszíroztam. Szépen hidratál, még a körömágybőrömet is, ami óriási csoda, mert az a rész nekem eléggé háború sújtotta övezet.
Az egyetlen pici negatívum az illata, mert elsőre baromi erős, ráadásul elég mű, de hál' istennek hamar elmúlik.

UPDATE: a hidratáltság sajnos nem hogy sokáig nem tart, néhány óra után elmúlik. :( Kezdetben azért elég volt napi kétszer kennem, reggel és napközben, most már gyakorlatilag 4-5x kellene kennem, hogy legalább egy csöppet hidratált legyen a kezem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Határeset

2015. április 30.

Akciósan vettem a rossmanban, 200 Ft-ért, nagyon megérte! Gyorsan beszívódik, szépen hidratál, elfér a táskában. Talán egy negatívuma van számomra, hogy nem tart sokáig ez a hidratált érzés, többször kell kennem naponta, de ettől függetlenül, teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Vivien1998

2015. március 3.

Vásárolgattam rosszmanba alapból nem is akartam kéz krémet venni mert van otthon Synergen happy dayes krézkém ami nekem nagyon be vált ezért se akartam venni. De hát akciósan 200ft nem hagyhattam ott. Hát az illata kellemes és gyorsan be szívodik a bőrbe,nem haggy zsíros érzést sem és az illata sokaig érződik nagyon jól hidratál és nagyon olcsó is. Jó kis be fektetés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

pannababo

2015. március 1.

Olcsó , jó, szörnyen száraz kezemet pillanatok alatt helyrerakta! Akciósan vettem 200 ft . FŐNYEREMÉNY. Jó az illata + nem hagy zsíros érzést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

monika1966

2015. február 25.

Nem akartam kézkrémet venni , de 200ft-ért vétek lett volna otthagyni . Mit mondjak , nagyon jó vásár volt :)
Kellemes az illata és jól hidratál .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Kellemes az illata és jól hidratál .

Berniii

2015. február 24.

Most akciósan csaptam le rá és még további 2 társára. A héten megyek még vissza ilyen kézkrémekért, hisz potom áron árulják és mégis minőségi kézkrémeket kapunk a pénzünkért. Szerintem megfelelően hidratál és az illata is nagyon kellemes. Kipróbáltam lábkrémként is, és hihetetlen szuper úgy. Nagyon puhává varázsolta a lábfejem. Az itthoni lábkrémjeim nagy része képtelen erre, így külön lábkrémként is venni fogok 1-2 darabbal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.