KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém málna illattal

evettke7

2018. május 23.

Nekem valamiért a legtöbb kézkrémtől elkezd izzadni a tenyerem, ahogy bekenem vele a kezem. Na ezzel nincs ilyen gondom :) Tetszik az illata, hamar beszívódik, hidratál is (bár télire valószínűleg nem lenne nekem elég, de így tavasszal/nyáron tökéletes) és az ára is szuper! Puha és illatos lesz tőle a kezem.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kinguska09

2018. május 9.

Sosem szeretek kezkrem nelkul elindulni otthonrol de minap igy tortent es igy talaltam ra erre a “csodara” :)
Beugrottam a drogeriaba mondom veszek egy “jo lesz hirtelen most ez is” kezkremet amikor meglattam nem akartam elhinni regota keresek kis kiszerelesbe valami gyumis illatu kremet de altalaban mindegyik 1000 ft folott van en meg “eszem “ ezeket de mikor meglattam hogy csak 299 egybol “felvasaroltam” belole 3 tubussal es jol tettem remek az illata,az allaga valoban puhitja a borom nem ragad es szeretem hogy pattintos a fejresze ami komfortos :) ajanlom mindenkinek !

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

tofika

2018. május 8.

Ez a termék ár-érték arányban elképesztően megéri a pénzét! Friss málna illatával gyorsan a kedvenc tavaszi kézkrémem lett.

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Kitti089

2018. május 6.

Imádom az illatát.
Nagyon jól hidratálja száraz kézbőrömet.
Kicsit nehezen szívódik be zsíros textúrája végett, kevés is elég belőle.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Biztos hogy újra fogom venni!

Kitti089
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Imádom az illatát.
Nagyon jól hidratálja száraz kézbőrömet.
Kicsit nehezen szívódik be zsíros textúrája végett, kevés is elég belőle.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Biztos hogy újra fogom venni!

Kitty1234

2018. április 23.

Nagyon megtetszett a tubusa, ezért vettem, az illata nekem egy picit erős, de nem vészes. Nagyon szépen, gyorsan felszívódik, nem zsíroz össze nekem semmit. Összességében nagyon szeretem, ha elfogy, és még kapható, szívesen veszem újra.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Bethany92

2018. április 23.

Az illata miatt vettem meg, de nagyon jó kis kézkrém, hamar beszívódik.

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Az illata miatt vettem meg, de nagyon jó kis kézkrém, hamar beszívódik.

treni91

2018. április 9.

Az illata miatt vettem meg, én nagyon szeretem, sokáig érezni. Állaga jó, gyorsan beszívódik. Nappali használatra tökéletes. Ennyi pénzért szinte ajándék.

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Bokvaao

2018. április 7.

300 forintért szerintem teljesen jó. Én szeretem az illatát, bár használat után nekem kissé csúszós marad a kezem, de őszintén szólva még nem találtam olyan kézkrémet, ahol ez ne jelent volna meg. Ennyi pénzért szerintem ajándék.

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Celesty

2018. március 27.

Leárazva vettem 270 Forintért, nem bántam meg, talán jobb is mint bármelyik drágább kézkrém. Illata valami csodás, kellően zsirosít, és gyorsan beszivódik.

Celesty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

gittagal

2018. március 19.

Csomagolása és az illata miatt fogott meg, bár így utólag már egy picit túl csömör, de jó az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Ár-érték arányban (200Ft) teljesen megérte!

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Pirosas színezék.