Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém málna illattal

Nora2155

2020. október 19.

Régebben vettem, az üzletben nagyon tetszett a csomagolása és az illata, de a hatása nem a legjobb. Jelenleg csak azért használom, mert kidobni nem akarom, ha már fizettem érte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Tusfürdőben kellemes ez az illat, kézkrémben nekem sok. Viszont hidratál, kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

vvivien

2019. május 30.

Jó az illata, hidratál és egy kicsi is elég belőle de nem szívódik be túl gyorsan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

kismadár

2019. március 12.

Egy átlagos kézkrém, magamnak nem vettem volna meg, ajándékba kaptam. Nem ragad, viszonylag gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Nagyon kiszáradt bőrre semmit nem ér. Az illata nekem nagyon mű málna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

radioaktiva

2019. február 24.

Engem kilóra meg lehet venni mindennel, ami málnás. Naná, h megvettem. De sajnos hatalmas csalódás. Az illata mű. A hatása meg kb. nulla. Pénzkidobás, még akkor is, ha olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

tsolya

2019. február 24.

Abszolút impulzus vásárlásnak tudom be. Eszméletlenül megfogott a csomagolása. Az illata elsőre sem kifejezetten málnás, majd használat során egyre inkább kellemetlen. Nem sokszor fordult elő még termékkel, hogy nem tudtam elhasználni az illata miatt. Sajnos még a háromnegyedénél sem jártam, amikor végleg feladtam a kísérletezést hátha megkedvelem. Mint krém sem vált be, nagyon nehezen szívódik be, és hagy maga után egy ragacsos, kellemetlen érzetet. Az ára miatt nem akkor szívfájdalom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Katka0716

2019. január 10.

Tetszett az illata, aztán gondoltam kipróbálom, de elég érdekes az állaga, amikor kenem, nehézkesebben szívódik fel és furcsa lesz az illata kenegetés közben :/ Valamennyire hidratál.
Jobbra számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Jobbra számítottam...

sateenkaarigirl

2018. december 10.

Szeretem az Isana termékeket, és ez az első olyan, amit mélységesen bánok, hogy megvettem.
Nemhogy nem hidratálja a kezemet, de úgy érzem, még ki is szárítja kissé, ráadásul az illata számomra túl mű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

GoldTree

2018. szeptember 24.

Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nyárra tökéletes.

bernatd

2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Nincs extraszaraz kezem így nem tudom, hogy arra mennyire hat. Az én kezeimnek jó, puhák lesznek tőle. Az illata nagyon fincsi, igazán nyárias. Először sokat kentem fel belőle, úgy nehezen szivodott be, de ez személyes ugyetlenseg :). Az ára is nagyon jó. Nem tesz csodát de az én kezeimnek most nem is nagyon kell télen kicsit csípte a kezemet a szaradtsag miatt. De igazából jó kezkrem az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Pirosas színezék.