KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém málna illattal

GoldTree

2018. szeptember 24.

Nyárra tökéletes.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nyárra tökéletes.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Nincs extraszaraz kezem így nem tudom, hogy arra mennyire hat. Az én kezeimnek jó, puhák lesznek tőle. Az illata nagyon fincsi, igazán nyárias. Először sokat kentem fel belőle, úgy nehezen szivodott be, de ez személyes ugyetlenseg :). Az ára is nagyon jó. Nem tesz csodát de az én kezeimnek most nem is nagyon kell télen kicsit csípte a kezemet a szaradtsag miatt. De igazából jó kezkrem az árához képest.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bachmankrisztina

2018. július 23.

150Ftért vettem ár érték arányban nagyon jó termék. Az illata isteni :)

bachmankrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

150Ftért vettem ár érték arányban nagyon jó termék. Az illata isteni :)

Anyezz

2018. július 23.

Akik lepontozzák, nem tudom, mit várnak ennyi pénzért, de tényleg.
Amúgy nem vettem volna meg, de megláttam, hogy most pont 150Ft-ra le van értékelve, plusz nyár van, így nincs szükség komoly hadviselésre, csak a folyékony szappan szárította ki kicsit a kezem, ezért kapóra jött.
Erre viszont tökéletes. Nagyon kellemes illata és állaga van, gyorsan beszívódik, nem ragad utána a kezem.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Akik lepontozzák, nem tudom, mit várnak ennyi pénzért, de tényleg.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 20.

Illata nagyon kellemes, de csak átmenetileg jó. Nem a legjobb minőségű. Akinek nem nagyon száraz a keze annak tökéletes lehet.
Ára nem vészes. Egyszer érdemes kipróbálni.

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 20.

Ára nem vészes. Egyszer érdemes kipróbálni.

Eszter4

2018. július 6.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Nagyon nagyon száraz kezem van, egy litert ki kell belőle nyomnom hogy ne legyenek szárazak. Az illata nekem személyesen annyira nem tetszik. De ár-érték arányban jó munkát végez, akinek nem annyira durván száraz a keze, annak tökéletes lehet elég sokáig.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

csucsragadozo

2018. június 3.

Szuper ez a termék az árához képest. Nekem egész évben száraz a kezem és muszáj mindig hidratálnom. Ez a kézkrém pedig nagyon kellemes, az illata és az állaga is, gyorsan beszívódik, utána nem lesz kellemetlen zsíros-ragacsos érzés a kezemen, és kellően ápol is.

csucsragadozo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

evettke7

2018. május 23.

Nekem valamiért a legtöbb kézkrémtől elkezd izzadni a tenyerem, ahogy bekenem vele a kezem. Na ezzel nincs ilyen gondom :) Tetszik az illata, hamar beszívódik, hidratál is (bár télire valószínűleg nem lenne nekem elég, de így tavasszal/nyáron tökéletes) és az ára is szuper! Puha és illatos lesz tőle a kezem.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kinguska09

2018. május 9.

Sosem szeretek kezkrem nelkul elindulni otthonrol de minap igy tortent es igy talaltam ra erre a “csodara” :)
Beugrottam a drogeriaba mondom veszek egy “jo lesz hirtelen most ez is” kezkremet amikor meglattam nem akartam elhinni regota keresek kis kiszerelesbe valami gyumis illatu kremet de altalaban mindegyik 1000 ft folott van en meg “eszem “ ezeket de mikor meglattam hogy csak 299 egybol “felvasaroltam” belole 3 tubussal es jol tettem remek az illata,az allaga valoban puhitja a borom nem ragad es szeretem hogy pattintos a fejresze ami komfortos :) ajanlom mindenkinek !

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

tofika

2018. május 8.

Ez a termék ár-érték arányban elképesztően megéri a pénzét! Friss málna illatával gyorsan a kedvenc tavaszi kézkrémem lett.

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Pirosas színezék.