Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Ez a hajpakolás elnehezítés nélkül intenzíven ápolja a hajat. Gazdag, kakaóvajat tartalmazó ápoló formulával a hajtövektől a hajvégekig regenerálja és simítja a száraz, igénybevett hajat.

• Az intenzív ápolásért masszírozd be nedves hajba, 3-5 percig hagyd hatni, majd meleg vízzel öblítsd ki.
  • A könnyű fésülhetőségért törülközőszáraz hajon oszlasd el. Ne öblítsd ki.
  • A haj megszelídítésére száraz hajon oszlasd el. Ne öblítsd ki.

homanalexandra

2021. július 18.

Ár-érték arányban tökéletes. Garnier hairfood helyett kerestem más terméket, ami olcsóbb. Szerintem simán van ugyanolyan jó, szeretem, de az én hajamnak még ez sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

noemi1011

2021. július 17.

Ár-érték arányban szuper, lassan fogy, jól hidratál, kellemes érzést nyújt, viszont nekem elnehezíti a hajam, hamar zsírosodott tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 17.

Mantra

2021. április 17.

Festett hajamra áldás! Kb. 3 percig hagyom a megmosott hajamon, majd lemosom, de nem teljesen. Kifésülni sokkal könnyebb és csodás puha, selymes haj az eredmény. Szárazon sem kócolódik annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

fuge7

2021. április 12.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 900 forint vagy mennyi kb., és kenterbe veri a profi drága termékeket - legalábbis hatékonyságában. igaz az összetevői nem valami szépek :( sajna

De a hajam / fejbőröm nagyon szereti, mindig visszatérek hozzá, és újraveszem, mert ez rendbeteszi a száraz vékonyszálú hajamat és a száraz fejbőrömet.
én úgy szoktam használni, mintha balzsam lenne, kb 1 percig rajta hagyom, és kissé kiöblítem, de nem annyira hogy kivigye a víz teljesen... így lesz tökéletes :)

a csúnya összetevők miatt viszont csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

a csúnya összetevők miatt viszont csak 4*

szintiak

2020. november 9.

Jó ez a pakolás, szereti a száraz hajam, abszolút jót tesz neki. Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Jó ez a pakolás, szereti a száraz hajam, abszolút jót tesz neki. Ajánlom

veci

2020. november 9.

Itteni vélemények hatására vettem meg, kb. 3 hete használom. Látványra nincs igazán száraz hajam, de valamiért olyan elképzelhetetlenül össze tudom gubancolni magam, hogy kerestem rá valami balzsamot, amivel ezt legalább ideig-óráig orvosolni tudom. Hajmosásnál balzsamként használom, majd törölközőszáraz hajban szoktam eloszlatni a hajvégeken. Eddig nagyon bevált, nem nehezíti el a hajam, az illata pedig nem túl tolakodó ahhoz, hogy a parfümömmel vetélkedjen. Ki fogom próbálni pakolásként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Ladybugx

2020. augusztus 17.

Illata és hatása is kiemelkedő.
Nekem nagy kedvenc, puha selymes haj a végeredmény.
Többnyire balzsamként használom, nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Illata és hatása is kiemelkedő.
Nekem nagy kedvenc, puha selymes haj a végeredmény.
Többnyire balzsamként használom, nagyon bevált.

dundicat

2020. július 6.

Szeretem, nagyon jól bevált. Maszknak használom elsősorban, puha és fényes lesz a hajam. Akik nem rajonganak a hajmosásért kedvenc lehet, én hetente 1x mosom csak meg, mégsem zsírosodik be. Mivel minden nap vasalom a hajam, előfordul, hogy szárazzá válnak a hajvégek, ilyenkor szárazon is szoktam tenni keveset szogorúan csak a végere. A kevés hajmosásnak hála akár 2-3 hónapig is kitart, nekem nagyon megéri, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

wildrose

2020. május 15.

Kellemes, telt illatú hajpakolás, könnyen eloszlatható, szépen ápol, és nem nehezíti el a hajam. Pakolásként nagyon bevált, de egyéb funkcióiban is jól teljesített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

Charmingrose

2020. január 16.

Amióta erre a hajpakolásra rátaláltam, azóta rájöttem, hogy a hajbalzsam egy hatalmas marketingfogás... Tehát én is ezt a csodát használom balzsam helyett, és imádom a hatását. Nagyon szépen felpuhítja a hajamat, mindenhová teszek belőle, kivéve a hajtöveket. Pár percig hagyom mindig hatni, mielőtt lemosom. Szeretem az állagát, tényleg szuper krémes, az illata nagyon enyhe, de kellemes. Ha kicsit megszalad a kezem, és többet teszek fel belőle, akkor van úgy, hogy még hajolajat sem igényel a hajam. Szóval szuper termék, és ez a nagy tégely baromi sokáig elég a hosszú hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol