Isana Med

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml és 133 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rouge23, Módosítva: 2021. március 2.

Kiszerelés:   100 ml és 133 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali intenzív ápolás nagyon száraz, igénybevett, érdes bőrre.

Lylien

2021. június 28.

UPDATE 2021. június 28.
Levontam két csillagot. Tavaszi, nyári időjárás mellett is rosszul teljesített. Marad valamilyen szilikonszerű réteg a kézfejemen utána, de kézmosás után ugyanolyan száraz lesz. A szaga továbbra is rettenetes.
Soha többet nem veszem újra.
Nem értem egyébként, mert ezekkel az összetevőkkel más krémek beváltak. Ebben lehet valami, ami számomra elrontja az egészet.

2021. március 30.
Nagyon szépek az összetevői és sokat ígér. A shea vaj, az 5,5% urea (karbamid) és a cica, mint összetevő nálam nyerő és ebben a krémben is érződik a hatásuk. Gyorsan beszívódik, puha tapintású lesz tőle a kezem, nem hagy zsíros vagy filmszerű réteget.
Kézmosáskor érzem viszont, hogy lemosom a krémréteget, így naponta többször érdemes újra használni.
Funfact: enyhén sziloplaszt szaga van, ami teljesen nem tűnik el. :D

Szívem szerint 3,5 csillagot adnék rá, de el fogom használni, mert egy átlagos kézkrémnél bőven jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

UPDATE 2021. június 28.
Soha többet nem veszem újra.

2021. március 30.
Funfact: enyhén sziloplaszt szaga van, ami teljesen nem tűnik el. :D

rouge23

2021. május 16.

Nekem pontosan ilyenem van, de a cica nélküli verzióhoz írtam a véleményemet, mert akkoriban ez még nem volt feltöltve. Másolom a véleményem:

"Az enyém az 5,5% urea & cica verzó, de a csomagolása teljesen ugyanolyan, és ugyanúgy parfümmentes. Pontosan ezért vettem meg, mert elakarom kerülni, hogy a kézkrémezés hosszútávon többet ártson mint segítsen. Így ezt a szinte mindenmentes kézkrémet választottam. Igazából semmi extra, de mégis nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyen beszívódik, nyilván illata nincsen, és szerintem teszi a dolgát úgy, ahogy kell. Nem kell belőle sok, ráadásul olcsó is. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, mert amennyiben beválik, nem nagyon tervezek váltani."

És egyből egy kis update: Sokszor kisebesedik a kezem, mert tudom, olyan hülye szokás, de leszoktam kaparni a bőrt a körmöm mellett ha száraz a kezem... És akkor mindig ha észreveszem, hogy jól szétcsesztem a kezem, akkor igyekszek rákenni valamit, ami segít rajta, és az mindig ez a krém szokott lenni. Ha ezt a krémet használom, akár egy használat után felgyorsítja ennek a gyógyulásnak a folyamatát, nagyon szeretem, szerintem tényleg nagyon jó kézkrém, tényleg ajánlom mindenkinek, akinek kiszokott sebesedni a keze, vagy jobban igénybe van véve, de ez csak a gyógyuláson segít, másnak lehet megéri valami erősen hidratáló krémet használni mellette, mert ez egy elég könnyű krém. Tényleg van egy kis kellemetlen illata is, nem kifejezetten szeretem, de eltudok menni mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Triacetin 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.