Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Barabell, az összetevőket feltöltötte: katagi, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden táplálja az érzékeny bőrt.

Katulin

2016. január 29.

Olcsó és szuperül hidratál, kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Olcsó és szuperül hidratál, kellemes illata van.

sallybowles

2015. július 16.

Nagyon kellemes érzést ad a bőrnek. Borotválás után például szuperül nyugtat, hűsít. Nagyon érzékeny bőröm van, de ettől soha nem pirosodik ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

missmarple

2014. június 24.

Testápolóként használom. Illata elvileg nincs, de nekem annyira nem tetszik, viszont hamar elillan és nem is erős. Érzékeny bőrrel csodákat tesz, hamar beszívódik és puha lesz a bőröm. Mióta használom, naptejet sem kell, mert valamiért elég védelmet ad nap ellen is. Kifejezetten jó a hűsítő hatása miatt is, ritkán szúnyogcsípésre is teszem. Nekem bevált és elég 3 naponta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

Barabell

2012. november 4.

Igaz, nem "rendeltetésszerűen" használom, tehát nálam testápoló helyett sminklemosóként szerepel, viszont tökéletesen működik! Rengeteg sminklemosót kipróbáltam már, de mindig volt egy olyan tényező, ami miatt váltottam. Aztán rátaláltam erre a krémre, ami nincs se túlszínezve, se túlillatosítva, így gondoltam, megnézem, hogyan bánik el egy sminkkel. És a véleményem az, hogy egyik-másik drága és neves sminkeltávolító elbújhat mögötte. Az erős, sötét szemfestéket is gond nélkül leszedi, nem irritálja a szemkörnyéket és a bőröm puha. Fele annyiba kerül, mint a drogériás sminklemosók, és több, mint fél évig elég. Évek óta ezt használom, és nem tapasztaltam semmi negatívumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.