Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony krémszappan gyümölcsös szeder illattal. Természetes, bőrazonos lipiddel védi és ápolja a bőrt.

kesi

2020. augusztus 23.

IMÁDOM A CSOMAGOLÁSÁT! Kellemes illatú és bármikor újravenném, ha lehetne kapni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

wildrose

2019. április 8.

Szépséges lila színű, fincsi, szedres illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és engem nem szárít, de mindenhová csúszkál a kezemről, sokat törölgetek utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

baba_girl_16

2019. január 27.

Elsősorban a csomagolása miatt vettem meg, nagyon cuki és bolond egyszerre. :D Nem is néztem hogy milyen illatú, de szerencsére imádom a szedret, úgyhogy nagyon tetszett, finom volt az illata. Nem szárította a bőrömet és nagyon jó az állaga is. Kár, hogy csak limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Norcsi0701

2019. január 3.

A csomagolása fogott meg elsősorban és amikor olvastam, hogy szeder illatú, nem volt kérdés, hogy megveszem. Nekem egyáltalán nem szárította a bőrömet. Az illata nagyon szuper és az ára is, úgyhogy ha később lesz még ehhez hasonló, biztos veszek még. 5 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Ella

2018. július 30.

Kicsit furcsa az illata, nekem picit mű, nem olyan finoman szedres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kicsit furcsa az illata, nekem picit mű, nem olyan finoman szedres.

KataViki

2018. július 17.

Krémes, kellemes illatú, jó árú, aranyos csomagolású. Picit szárít, de végülis csak szappan.. Amúgy is minden kézmosás után krémezek, ezért ez nem hiba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Kuro

2018. május 21.

Az illata és a csomagolása annyira megfogott, rettentő jó már csak ránézni is, meg szagolgatni, de ahogy előttem is írták, valóban szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

mujerconfused

2018. május 7.

Nagyon cuki a csomagolás, és jó az illata, de pokolian szárít :( ezt sajnos egyre több Isana terméknél tapasztalom, kár értük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

ancsur88

2018. május 6.

A csomagolás cuki és vicces. Isteni szeder illata van! Nekem nagyon bejött.

Update: Veszettül szárítja a kezem. Kár, mert az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

A csomagolás cuki és vicces. Isteni szeder illata van! Nekem nagyon bejött.

Update: Veszettül szárítja a kezem. Kár, mert az illatát nagyon szeretem.

beautyandlove

2018. április 27.

A csomagolása miatt vásároltam meg, ahogyan a tusfürdőjét is.
A szedres illata nagyon tetszik, de sajnos nekem nagyon szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

A csomagolása miatt vásároltam meg, ahogyan a tusfürdőjét is.
A szedres illata nagyon tetszik, de sajnos nekem nagyon szárítja a kezemet.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Lila színű.