Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

13 az 1-ben intenzív hajkúra. Sérült,törékeny hajra,nem kell kiöblíteni. B5 provitaminnal,keratinnal és sárgabarackmag olajjal.

Szilikonmentes.

pviviana

2021. szeptember 28.

Megmondom őszintén, semmit az ég világon nem csinál a hajammal. Próbáltam már mindenhogyan felkenni, de sehogy se produkálja azt, amit ígér. Nem fogom újravenni, keresek másik nem kiöblítendő hajápolót. Örültem volna, ha beválik, mert könnyen hozzá lehet jutni és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Vvn

2021. január 13.

Hidratál, de a gliss kur hajvegapolo kremjenek a nyomaba se er

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Hidratál, de a gliss kur hajvegapolo kremjenek a nyomaba se er

Kunigunda

2020. november 12.

Nem érzem, hogy bármit is csinálna hajammal, ezért nem fogom újravenni. Az állaga egyébként tetszik, megfelelő menyiséget használva jól beszívódik, viszont akinek száraz a haja, annak egyáltalán nem fog segíteni. Normál+fényes hajúaknak adhat egy kis plusz ápolást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Matuka

2020. szeptember 6.

Az illata nagyon finom, de nekem kicsit elnehezítette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Az illata nagyon finom, de nekem kicsit elnehezítette a hajam.

viola10

2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem. Az egyetlen termék ami valóban segít az "elektromos" hajamon. Az illata nekem nagyjából semleges, se nem tetszik, se nem zavar. Gazdaságos, egy pumpálás bőven elég a hajvégeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Zituska77

2020. július 23.

Jó pár éve átálltam a szilikonmentes hajcuccokra, akkor kezdtem keresgélni öblítést nem igénylő hajápolót. Szerintem három éve biztos használom már, ha nem több és nagyon szeretem. Váll alá érő hajam van, egy, max másfél pumpányit szétdörzsölök a tenyeremben és jól beledörzsölöm kizárólag a hajvégeimben. Nekem nagyon szép lesz tőle a hajam, nem szálkásodik (pedig melírozva van), nem száll, hajszárítás után olyan, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Nekem csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Vivien0524

2020. július 22.

Évek óta használom, és tanácsomra pár barátnőm is ki próbálta. Nekünk maradéktalanul bevált. Nekem egyáltalán nem zsírosította hajam, tudni kell jól fel kenni. Nekem kifejezetten tetszik az állaga, az illata nem a kedvencem de meg lehet szokni. Naponta egyszer kenem vele a hajam és láthatóan javult tőle a hajam állapota. Volt hogy lustaságból nem kentem hetekig a hajam végét le is kellett vágni. Azóta rendszeresen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

katalinmester13

2020. június 29.

Kicsit meglepődtem, mikor az első használatnál kiderült, hogy ez krém. Végülis 8 hónapig használtam szinte minden nap reggelente száraz hajra fél vagy egy pumpányit. Derékig érő hajamnak leginkább a végébe dolgoztam bele, egy kevéske került a fedőszálakra is. Állaga miatt nem mertem többet. Nem éreztem, hogy ekkora mennyiség elnehezítette volna a hajam, de nem akartam heti 1 alkalomnál gyakrabban hajat mosni. Hosszú hajúak tudják, hogy néha mekkora lelkierő kell hozzá, és persze idő. Én jobban szeretem a spray-s változatokat. De tény, hogy nem töredezik a hajam, pedig hosszú és festett. Azt viszont nem tudom pontosan, hogy ennek a terméknek, vagy a hajpakolásnak, esetleg a szedett vitaminnak köszönhető ez. Elhasználtam, de inkább más száraz hajra is alkalmazható hajápolóval próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

Szuzi35

2018. december 23.

Az illata nekem nagyon tetszik.
Nem egy csodaszer, de azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Az illata nekem nagyon tetszik.
Nem egy csodaszer, de azért nem rossz.

corsica

2018. november 3.

Még csak 3x-ra használtam. Első két alkalommal túl sokat kentem a hajamra (két pumpálás nagyon hosszú dús hajra), illetve túl nagy felületre (kb álltól). Akkor nagyon zsírosította a hajam, mosatlan hatást keltett. 3. Alkalommal csak egy pumpálás csak a hajvégekre. Talán egy picit segített gobancolódás témában. Nekem az illata egy picit tulakodó, kis mennyiségben is erőteljes. Eddig csalódtam benne. De továbbra is használni fogom, remélem pozitív csalódás fog érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.