Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enci76, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Súlyosan sérült és törékeny hajra. Keratint, búzafehérjét és panthenolt tartalmaz, melyek erősítik a hajszerkezetet, segítenek megelőzni a haj töredezését. Szilikon nélkül. Fodrászok által ajánlott.

sziluetta

2019. június 2.

Nope. Az itteni vélemények alapján vettem meg, előtte syosst használtam, de akartam adni az isanának egy esélyt, mert a hajolaja néhány éve bejött. Hát ez nem. Én esküszöm, hogy vártam, próbálkoztam, a sokadik próbálkozásnál már egy maréknyi balzsamot végigkentem a hajamon és így is sprőd és száraz a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Schannamari

2019. június 1.

Nagyon jót tesz a hajammal! Könnyű kifésülni. Kellemes az illata, ár érték arányban a legjobb. Derékig erő hajam van, sokat kipróbáltam már, de ez éri meg a legjobban. És állatkísérlet mentes, így eleve nem volt bennem kérdés, hogy ezt a márkát vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Dana1983

2019. május 20.

Nem szoktam egyáltalán balzsamot használni, mert így is kétnaponta kéne hajat mosnom. Hiába mondja mindenki, hogy ha csak a haj hosszára teszünk balzsamot akkor nem fog jobban zsírosodni, ez nálam nem igaz.
Na mindegy, gondoltam teszek egy utolsó próbát ezzel a balzsammal, főleg a benne található keratin miatt. Eddig úgy látszik jól tettem, mert rendesen teszi a dolgát (ilyen téren az előzőekkel se volt gond) viszont nem zsírosít. Remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

emiliamiliaeszter

2019. május 11.

Lehet hogy én vagyok túl elfogult de én nem ájultam el tőle. Akkor vettem mikor sajnáltam többet kiadni egy hajbalzsamért. KB felét se használtam el, ha hajról van szó akkor nincs lacafaca nem vált be kukába landolt. Elég kényes vagyok ha kozmetikumokról van szó, nem vagyok az olcsóság híve de attól még egy termék lehet jó. Ezért néha adok esélyt én is. Talán ez volt az utolsó egy másik narancssárga társával amit drogériában vettem. Ha soha nem volt festve a hajad és viszonylag egészséges akkor ez egy remek termék lehet neked. De ha valóban fontos a hajad szakszerű ápolása és minősége inkább fektess bele egy fodrászkellékesből vásárolt drágább de legalább hatásos termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Alida8

2019. április 16.

ár-érték arányban tökéletes. Az illata finom, könnyen szétoszlatható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ár-érték arányban tökéletes. Az illata finom, könnyen szétoszlatható.

Colette221

2018. december 1.

A drágább balzsamok semmivel sem jobbak, mint ezek a 399 forintosak. 1 percig fent hagyom, majd lemosom. Könnyen fésülhető és puha lesz a hajam. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

redcat66

2018. május 27.

Imádom az Isana ezen termékeit! :)
Egyik legkedvencebb eddig (bár ha jól emlékszem, volt egy aranyszínű is az talán felvehetné vele a versenyt)!
Ár - minőség arányban megállja a helyét, persze ezt csak samponjával együtt használtam, de nagyon jó volt kombóban, újravevős, ha a mostanim elfogy.
Illatos, tisztít, hidratál, a hajmosásom nem lett gyakoribb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Imádom az Isana ezen termékeit! :)
Illatos, tisztít, hidratál, a hajmosásom nem lett gyakoribb.

cleo8

2018. április 10.

Az arany színűt használtam eddig, évek óta nem váltottam másra, nagyon szeretem az Isana balzsamait.
Szomorúan vettem észre hogy azt már nem gyártják, de az eladó azt mondta hogy ez jött a helyére.
Talán az adagolása is változhatott, mert nehezebben illetve vékonyabban lehet ki nyomni, ami nem feltétlen baj mert eddig mindig túl sok jött túl könnyen, és ment mindenhova.
Bevált ez is, így továbbra is maradok hű használója a balzsamaiknak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Bevált ez is, így továbbra is maradok hű használója a balzsamaiknak. :)

cattitude

2018. március 16.

meglepően bevált nekem ez a hajbalzsam, az Isana balzsamok eddig nem szerepeltek nálam fényesen. sehol se találtam a megszokott dm-es olajos balzsamot, de muszáj volt vennem valamit, és ez tűnt a legígéretesebbnek. az illata szerencsére nem túl édeskés, pont jó. elég sűrű, kicsit olyan rzsaszíneskés a színe. a hatása nemcsak azért kivál számomra, mert segít összerántani a porózus hajam, de nem is zsírosítja el. a közeljövőben fogok hajat színezni, meglátjuk, mennyire válik be így (már abbl a szempontból, hogy javít-e a hajam eresztőképességén és hogy nem bántja-e a friss színt), de addig mindenképpen ötös.

az inci tényleg meg van tükrözve :) és az ára se ezer forint, az is hóttziher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

az inci tényleg meg van tükrözve :) és az ára se ezer forint, az is hóttziher.

Enci76

2018. január 7.

Még nem találkoztam ilyen hajbalzsammal, pedig már jópárat kipróbáltam. Illata nagyon kellemes, nem érzem rajta a műiséget, olyan természetes. Állaga sűrű. Hajamnak olyan tartást ad, hogy még hajlakkot sem kell használnom a formázáshoz, és mégis szépen ki lehet mosni a hajból. Feltölti a hajszálakat, nem neheziti el, nem zsírosít jobban mint más balzsam. Ő rá estt a választásom vásárlásnál, mert épp nem volt olyan amit szerettem volna, de nem bántam meg. Újravevős lesz mindenképp, úgy, hogy a samponjával együtt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol