Isana

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna_6, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ajánlott életkor: 25-40 év között igényes bőrre. Az Isana Q10 szérum csökkenti a ráncok mélységét és javítja a bőr rugalmasságát. Speciális feszesítő ápolást nyújt és véd a szabad gyökök ellen. A simább és érezhetően rugalmasabb bőrért.

HRenata

2020. július 1.

A Q10 miatt akartam ezt a kis szérumot. Második üveggel használom, kedvelem. Könnyű kis lotion, pont jó nekem rétegezéshez tonik és vizesebb szérum után, reggel fényvédő előtt, este meg az esti krém előtt. Nem mondom, hogy totális változást okozott a bőrképem tekintetében de nem is várok teljes átalakulást semmilyen kozmetikumtól. Kellemes kis holmi, szeretem használni, marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

treni514

2020. június 19.

Nekem semmit nem tett a bőrömmel,nem is lett rosszabb,de jobb sem.. Kellemes illata van de eleggé ragacsos érzetet ad maga után. Egy random hidratálónak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

lacrymosa88

2020. május 28.

A nappali Q10-es arckrémje bevált, ezért kipróbáltam ezt a szérumot is. 2 hete használom esténként és láthatóan szebb lett a bőröm, nem tűnök olyan nyúzottnak. Jól hidratál, kellemes az illata, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Segna

2020. május 1.

Pattanásos zsíros bőrömre kerestem egy könnyed hidratálókrémet nem horribilis áron. Nem okoz irritációt hamar beszívódik és jó sminkalap. Ár érték arányban remek kis szérum, de én még keresem a számomra megfelelőt ami a kis piros pajtásaimmal is kezd valamit ugyanakkor bőröregedés gátló hatást is gyakorol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

lenochka

2020. április 28.

Villámgyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, viszont rögtön frissebbnek, ragyogóbbnak tűnik tőle a bőröm, és napközben is puhábbnak, hidratáltabbnak, feszesebbnek érzem. Külön szeretem, hogy nincs erős, mesterséges szaga, inkább olyan finom tisztaságillatot áraszt, és sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Anita1978

2020. január 13.

Elvàràsom 40 evesen: jo sminkalap, serum, pumpas, cruelty free, vegan, Q10 vagy hialuron legyen benne. Ez megfelel ezeknek, igy ezt mar vagy harmadjara veszem ujra kupon napokon fillerekert.Az állaga könnyű, tejes, gyorsan és nyom nélkül beszívódik a 8 pumpányi is - teszek a szemem alá is boven (mivel szemkremet nem hasznalok) + nyakra, dekoltazsra, ill.pakolaskent is hasznalom vastagabb retegbe felkenve)..had fogyjon! ;D Kis finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

monkap2

2020. január 5.

Nemreg kezdtem ezt a termeket hasznalni (kb 3 napja kezdtem) igy egyelore nem sok valtozast lattam az arcboromon. Kombinalt borom van es emiatt nagyon kell figyelnem arra, hogy a barmilyen krem vagy szerum felvitele utan ne nezzek ki ugy mint egy diszkogomb. Ezzel a termekkel szerencsere nem alakul ki ilyen hatas es szamomra egesz nap fent van. Igaz, kicsit zsiros tapintasu az arcom meg este is, de telen nagyon jot tesz az arcomnak. Nyaron nem biztos, hogy hasznalnam. Konnyen beszivodik es a szokasos Isana illat jellemzi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

tonic

2019. december 22.

1590,de most épp kb féláron kapható,az itteni jó vélemények alapján gondoltam,h teszek vele egy próbát,eddig tetszik.
Volt műanyag,meg üveges is,nem tudom melyik az újabb változat,de én üvegeset vettem,az komolyabbnak néz ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 22.

adra

2019. július 23.

Már inkább 1590 forint a Rossmannokban, de még így is szuper! Nagyon jó higiénikus kiszerelés, pumpás, az utolsó csepp is kijön belőle.: Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes illata van, nem okoz pattanásokat, ami nálam nagyon fontos.. Imádom :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Malachite

2019. június 11.

Update: Újra használom...igen, ő az, ő kell <3

Filléres budget szérum. Könnyű, gyorsan beszívódó halványsárga textúra, semleges illat, szépen terül, és higiénikus pumpás kiszerelésben érkezik. Régóta tudom hogy a bőröm imádja a Q10-et (kozmetikumokban és tablettaként is), de ezt a szérumot különösen! 30 elmúltam, és bár sem mimikai ráncaim sem szarkalábaim nincsenek, mégis valahogy kivasal reggelre, feltölt, egyszerűen...ragyog az élettől a bőröm utána. A homlokomon meg szoktak jelenni nagyon apró kis "puklik", amikkel eddig nem nagyon tudtam mit kezdeni, mert nem reagált sem a C-vitaminra sem a niacinamide-ra, de pár hét után döbbenten tpasztaltam, hogy eltűntek. A homlokomon lévő pórusok pedig a láthatatlanság közelében vannak már. Kíváncsiságból nem használtam egy hétig.... minden vissza is tért. Állandó lakója lesz a kencetáramnak. Filléres ajándék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Update: Újra használom...igen, ő az, ő kell <3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone