Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: evettke7, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az Isana Q10 éjszakai krém csökkenti a ráncok mélységét és javítja a bőr rugalmasságát. Feszesítő ápolást nyújt és véd a szabadgyökök ellen. A simább és érezhetően rugalmasabb bőrért.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH.

tonic

2019. május 11.

Próbának vettem. Sűrű , krémes állag,de jól beszívódik reggelre,én az illatát is kedvelem, olyan klasszikus krém illat,egész normális ábrázatom van reggelre. Persze jojobaolajat,meg egyebeket is használok,így ez a hatás azoknak is köszönhető.
Általában a szuper Elizavecca hyaluron után kenem fel éjszakára,ha eszembe jut. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 11.

PDEva

2019. február 3.

Nehéz krém. Az illata fura, az állaga sűrű, felkenés után mintha ragacsos lenne, de mégse az, mert az éhes bőröm pillanatok alatt beszívja az egészet. Utána húzódik, meg továbbra is az a maszkos érzés, mintha valami nehéz lenne az arcomon... de vmit mégiscsak csinál ez a krém, mert kisimultabb vagyok, "tartalmasabb" a bőröm tőle. Kipróbáltam, elhasználom, de nem lesz a kedvencem, jobban kedvelem a könnyedebb, hialuronos hidratáló krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Brenda131

2019. január 10.

Nem is tudom, egy krémtől azért elvárná az ember, hogy hidratáljon, legalább egy kicsit, vagy ez a krém nem való erre? :D

Arcmosás után mindig száraz a bőröm ezért azonnal krémezem, de ettől ugyanolyan száraz mint volt, tehát mást is kell rá kennem, így nekem pénzkidobás volt, de azért a homlokomon lévő csíkra elkenegetem, hátha :D

Az illata és az állaga viszont kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Az illata és az állaga viszont kellemes!

francais

2018. december 23.

Az illatát imádom, hosszú idő alatt szívódik be és eltüntetett egy két miteszert is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Malachite

2018. december 11.

Testes, finom, klasszikus krém illatú kence. Halványsárga, amit a Q10 tartalmának tudok be, balzsamos textúrájú, sűrű, de mégsem nehéz vagy zsíros, ami ebben a kombinációban valóságos bravúr. Hidratál és valahogy feltölt, de nem zsírosít, reggelete babapopsi simaságú, tömör, selymes és egységes bőrre ébredek. Ez nem csak egy szép szilikonréteg, arcmosás után is látom és érzem azt a derűt, amivel a bőröm mosolyogva néz egy új reggel elé. Érdekes módon először csak "megköt" a bőrön, egy matt réteg lesz belőle, majd az éjszaka folyamán be is szívódik. Különös, de én nagyon megszerettem, a kimondottan jól karbantartott és szinte hibátlan a bőröm minimális erőfeszítés mellett is, mégis érzem, látom ennek a krémnek a hatását. Fűtési szezonban egyenesen istenien véd. Állandó darab lesz, öt csillag, nem kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Floren

2018. szeptember 29.

A nappali valtozatnal leirtakat ugyanugy itt is tartom, nekem nagyon bevalt, kellemes allagu, illatu, uditi es kisimitja az arcbort, nagy esellyel ez lesz az en allando arckremem!! Mar most nagyon szeretem, pedig nagyon feltem tole!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

evettke7

2018. május 21.

Ugyan azt tudom elmondani róla, mint a nappali változatáról. Egy semmi extra, egész jól ápoló krém, főleg télen használtam akkor szüksége volt a bőrömnek egy kicsit tartalmasabb krémre. Különösen tetszik, hogy vegán, állatkísérlet mentes termék, jó áron is kapható. Amit ígér az igazából tudja, bár nem vettem észre, hogy nagyon feszesítene, vagy eltüntetné a ráncokat, pedig még csak apróbb ráncaim vannak. Ezek miatt 4 csillagra értékelem, de nem vagyok benne biztos, hogy újra fogom vásárolni, még keresem az "igazit".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bentonite 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak