Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdagon ápoló olajokkal.

Yette

(!)
2017. február 13.

Nem vártam ettől a krémtől semmi az állaga kellemes, az illata érdekes. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Közepesen hidratál, és körülbelül ennyi. Egynek elmegy de nem szerettem bele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

monique001

2016. április 15.

Az a sok parabén benne, amiért lehúzom hármasra, amúgy nekem az illata is bejön, hamar is beszívódik. Éjszakára használom kézre, könyökre, és talpamra, nekem nincs gondom a hidratáló hatásával sem. A feszesítés kamu természetesen, az éveket nem fogja egy párszáz forintos krém visszapörgetni, de egy drágább sem, ezt nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 15.

DFI

2012. december 26.

Jujj, ennek nagyon rossz az illata és nem is hidratál rendesen. Még a kezemre sem szívesen kenem de a sarkamra elhasználom. Nem veszem többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

Drusee

2012. augusztus 6.

Nemhogy nem feszesített, de szinte alig hidratált.Csak azért kap 2 pontot mert tetszett az illata és nagyon gyorsan beszívódott ami nálam fontos szempont.Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.