Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2011. július 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

• bőrfeszesítő ápolás minden bőrtípusra
  • a Q10 koenzim nedvességgel látja el bőrt
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Kence123

2017. augusztus 28.

Gyorsan beszívódik,jól hidratál.Nekem az illatával nincs semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Gyorsan beszívódik,jól hidratál.Nekem az illatával nincs semmi bajom.

petra5399

2016. november 30.

Kézkrémnek elmegy. Borotválkozás után szoktam testápolót használni a lábamon, de ez nem vált be, mivel nem szüntette meg a bőrirritációt - sőt, talán még rontott is a helyzeten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

kkrisaz85

2016. június 2.

A régebbi (garnier, nivea aqa) arckrémemet szerettem volna lecserélni, mert irtó drágának találtam, hogy egy tenyérnyi mennyiségű krémért már minimum 2500-3500 - 4500 ft-kat elkérnek, miközben semmit sem hidratálnak vele együtt viszed haza a 2x annyi hulladékot is, ami jellemzően egy műanyag tégely mely persze úgy van kiöntve hogy sokkal nagyobbnak hasson, (melyet kiüresedés után semmire sem tudsz használni) , papírdoboz, celofán, plusz egy hónapig (vagy még addig sem) elég.

Tudom - tudom, hogy a testápolókat nem kellene arcra kenni, de én az arcomon is ezt használom, mert eddig nem találtam jobbat

Nekem a krém "illatával" semmi bajom sincs, inkább semlegesnek mondanám.

Kicsit vizes állagú, ennek köszönhetően gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, szellőzik alatta a bőröd, jó rá sminkelni is (pár perc után!) , de mégis érzed hogy nem húzódik egész nap az arcbőröd.

Ára: hát mostanában nem éppen 799 Ft, hanem itt is árat emeltek: 999 ft.
Nem nagyon szokták akciózgatni (sajnos), ezért -0,5 csillag.

Összetétel: most vettem észre a sok piros pöttyöt (jesszusmariskám majdnem több a piros pötty az összetevők között, mint a túrórúdin :( ), ezért - 1 csillag. És sajnos nekem ez azt jelenti, hogy ismét el kell majd mennem új hidratálót vadásznom magamnak, ami a gyártónak pedig azt jelenti, hogy a következő vásárlásom vagy Isana lesz vagy nem :(

Ha jól számolom ez így 3,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

Nekem a krém "illatával" semmi bajom sincs, inkább semlegesnek mondanám.

Ára: hát mostanában nem éppen 799 Ft, hanem itt is árat emeltek: 999 ft.
Nem nagyon szokták akciózgatni (sajnos), ezért -0,5 csillag.

Ha jól számolom ez így 3,5 csillag.

Maryann

2015. november 3.

Akciósan vettem, a leírása alapján nagyon jónak gondoltam, de nem teljesített úgy, mint ahogy elvártam volna. Igazából semmi extra, használom, valamit hidratál, de nem feszesít és ez nekem túl hígnak, vizesnek tűnik, a gazdagabb krémeket jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

senskin

2015. szeptember 4.

Feszesítő hatást tornán kívül nem nagyon tudok. Sokat edzem, nekem csak kiegészítés a krém, hogy puha legyen a bőröm. Amúgy nekem jól hidratálja a bőröm, előtte tus-testápolót használok és semmi gondom a bőrömmel, nem száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

csillamelody

2015. március 20.

Nem akartam drága bőrfeszesítő krémet venni, így erre a termékre esett a választásom. Azt tetszik benne, hogy könnyen felvihető, és hamar beszívódik. Az már kevésbé, hogy az illata nekem nem jön be, és a feszesítés terén pedig semmi különöset nem csinál, valamint pattanásaim is lettek tőle. Nálam két pontot ér, többet nem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 20.

Andi888

2015. január 25.

Irtó gyorsan beszívódik, finom az illata és amióta használom már lassan a 4.flakonnal sokkal puhább a bőröm, feszesítést nem érzem, talán a fenekemnél picit. Viszont ronda az összetétel, ezért valószínű váltani fogok saját márkás babaápolási testápolókra, mert nem akarom magam tovább szennyezni.Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

tulokvio

2014. december 10.

Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, talán egy kicsit hidratálhatna jobban is, de így sem rossz. Feszesítést én sem tapasztaltam, de ennek ellenére az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Lory

2014. október 26.

Túl nagy feszesítő hatást én sem tapasztaltam de selymes,puha és hidratált bőr lesz a végeredmény.Nagyon bejött,hogy nem egy nehéz krém,szépen eloszlatható,könnyen beszívódik.Az árát megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

Kata lizator

2014. június 28.

Elégedett vagyok.
Arckrémnek is használom. Nagyon jól hidratál (nem zsíros) --> most ilyet kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Elégedett vagyok.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak