Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az értékes Q10 koenzim, valamint az UVA/UVB szűrő megóvják a kezet az idő előtti öregedéstől. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön, pH- bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cicuka22

2019. augusztus 30.

Kellemes illata van, jó az állaga. Nem művel csodát, de a használata után puha lesz a bőr. Könnyen beszívódik, de érezhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

ladel

2018. május 28.

Egynek elmegy, nagyon olcsón vettem akcióban, talán 200Ft volt. Lassan fogy, pedig nem igazán szeretem az illatát és igazából az állagát se. Utóbbi az én bajom, ez egy lotion állagú kézkrém, nekem jobban beváltak a sűrűbb állagúak, pl. Neutrogena.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

csildiko60

Korcsoport: >54
2018. május 28.

Teljesen egyet értek Anna922 vel. Nem tapasztaltam az ígért hatást. Szárít és a film réteg miatt olyan rossz érzés ha bekenem a kezem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

Anna922

2017. december 31.

Az olvás és aloe verás testvére után ezt is beszeretem, de sajnos ez most csalódás volt. Nem szívódik be rendesen, és egy fura szinte filmszerű réteget hagy a kezemen. A munkahelyi fiókomban van, használgatom, de nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

judit42

2017. július 28.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, nagyon jól hidratál, és mintha eltüntette volna a kis "ráncokat". Hagy egy kis olajos érzetet a bőrön, de engem ez nem zavar. Mindenkinek csak ajánlani tudom!😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

nicolekitti

2017. július 4.

A kamillásat jobban szeretem, ez kicsit mintha töményebb lenne és nehezebben szívódna fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

pixie

2017. február 2.

A világ egyik legjobb kézkréme!
Illatos, könnyen kenhető, nagyon jól hidratál, nem marad ragacsos. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

A világ egyik legjobb kézkréme!
Illatos, könnyen kenhető, nagyon jól hidratál, nem marad ragacsos. Imádom.

Yette

(!)
2017. január 24.

Igen kellemes állaga van viszonylag gyorsan beszívódik de enyhén zsíros/olajos érzetet hagy maga után. Az illata elég érdekes számomra inkább közömbös de van ismerősöm aki gyűlöli és van aki imádja.Elég jól hidratál még a téli időszakban is, a száraz bőrt és a sebeket nem irritálja valamint az ára is igen kedvező.
Összességében csak ajánlani tudom, egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Összességében csak ajánlani tudom, egy próbát megér.

Kati04

2017. január 12.

Könnyen beszívódik, kellemes illata van, nem hagy zsíros érzetet maga után. Verhetetlen az ára és még fényvédős is, ami szuper!! Viszont nekem télre kevés a hidratáló hatása, mondjuk nekem nagyon könnyen kiszárad a kezem sajnos. Ennek ellenére biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Kakukk

2017. január 12.

Valóban eléggé híg, de még nem zavaróan, csak tudni kell kezelni. Engem lenyűgözött az illata, és a kezem is nagyon jó puha tőle. :) Most vettem akciósan, 219 forintért igazán megéri, mert kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin