Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló arcmaszk 10% ureával és duo hialuronsavval, minden bőrtípusra. Nyugtatja és hidratáltsággal tölti fel a bőrt. Vegán termék.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. május 4.

Olcsón akartam egy kis extrát vinni a rutinomba, na meg relaxálni. Még csak az egyik felét használtam el és azt kell mondjam, elégedett vagyok. A tasak tele van cuccal, bőven jutott az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra valamint a kezemre is. Az első öt percben tényleg csipegetett, de második helyen álló ureával az inciben ez nem meglepő. Körülbelül 20-25 percet volt az arcomon, ez idő alatt nagyjából beszívódott, viszont ragadtam. Emiatt le kellett mosni, ami szintén kicsit nehézkesebb, nem jön le azonnal amint víz éri. A bőröm hidratáltnak tűnt és ez az egész procedúra kellemes volt számomra. Nem kihagyhatatlan darab, viszont egy kis énidőhöz tökéletes ár-értéka arányban. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 4.

Mahi

2018. december 4.

No effect , i was wonder why they make this product !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

No effect , i was wonder why they make this product !!!

javi

2018. december 1.

Semmi hidratáció, semmi bőrpuhítás, semmi. Múlt héten elég csúnya megfázás jött rám, amitől olyan érdes dinoszaurusz-bőröm lett, mint még soha. Gondoltam jó lenne egy kis kényeztető hidratáló maszk, ez meg "repair" na mondom tök jó. Csak hát nem hatott semmit (még az arcom nem kiszáradt részein se). Amúgy engem is csípett kicsit, szerencsére most másnap nem látok semmi problémát a bőrömmel. Azt írja, hogy a hatóidő lejárta után be lehet masszírozni a maradékot, hát inkább lemostam, olyan ragadós lett az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Dea

2018. március 14.

Szerintem kellemes az illata, de tényleg egy kicsit szúrós hatása van a bőrön, emiatt nem venném újra, illetve a másodikat szerintem nem fogom az arcomra kenni emiatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Amadea

2018. február 3.

Ajándékba kaptam, magamtól már nem vásárolok ilyen Isana apróságokat (volt néhány rossz tapasztalatom), de örültem neki, tök jó, hidratáló maszk, alkohol sincs benne... de valami borzasztóan irritált. Lehet, hogy a parfüm, mert orrfacsaróan erős szaga van, pedig nem vagyok érzékeny az illatanyagokra. Mindenesetre úgy éreztem, miközben felapplikáltam az arcomra, hogy mindjárt lemarja a bőröm. Kb. öt percet hagytam fenn, akkor is éreztem valami bizsergést, leöblítettem (nem volt egyszerű, mert sűrű, krém állaga van), és az arcom ugyan a helyén maradt, de lett néhány piros pöttyöm.
Kivágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Kivágtam a kukába.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Urea, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak