Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajmaszk fénytelen, száraz hajra.

Ez a hajpakolás elnehezítés nélkül, intenzíven ápolja a hajat. Gazdag, sheavajat tartalmazó ápoló formulával, szilikon nélkül - a ragyogóan fényes, selymes tapintású hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

• Az intenzív ápolásért masszírozd be nedves hajba, 3-5 percig hagyd hatni, majd meleg vízzel öblítsd ki.
  • A könnyű fésülhetőségért törülközőszáraz hajon oszlasd el. Ne öblítsd ki.
  • A haj megszelídítésére száraz hajon oszlasd el. Ne öblítsd ki.

Csutak

2020. május 12.

Update: Leave-in-ként is szuper. Illatos, könnyen fésülhető és selymes lesz tőle a hajam.
Ezt sokkal jobban szeretem, mint a mandulásat. Jobb az illata is, selymes lesz felvitel után a hajam. Bár még csak hajszelídítésre használtam, de biztos, hogy leave-in pakolásként és rendesen is jól fog teljesíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

CrazyHairDontCare

2019. november 14.

Nekem nem volt egy nagy cucc hullámos-göndör extra száraz hajamra.
- Nem hidratált eléggé sem pakolásként, sem leave-inként.
- Az illata a dobozban nagyon erős, cukorkára emlékeztet, de a hajamban egyáltalán nem éreztem.
-Előnye viszont, hogy nagyon sűrű és krémes, könnyen felvihető, illetve nagyon jó "csúszós", pikk-pakk ki tudtam vele szedni a csomókat a hajamból.
- Kb 90%-ra Curly Girl Method barát, csak az isopropyl alcohol csúfítja el egy kicsit az összetevőlistát.
Kár, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, a mandulás párját nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Nekem nem volt egy nagy cucc hullámos-göndör extra száraz hajamra.
- Nem hidratált eléggé sem pakolásként, sem leave-inként.
Kár, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, a mandulás párját nagyon szerettem.

Kriszta180222

2019. november 11.

A mandulás után én is úgy döntöttem, hogy ez is kap egy esélyt. Az illata nekem sem tetszik, noha tényleg nem intenzív. A hatását tekintve nekem annyira talán nem működik, mint a másik verzió. Puhítja a hajat és nem nehéz kifésülni, de valahogy még sem érzem azt a "jó haj' érzést. Nem hinném, hogy még egyszer újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Gyalogkakukk

2019. július 26.

Azért adok rá 5 csillagot, mert ár-érték arányban nem nagyon tudok nála jobbat, pedig ezt-azt (eddig csak drágábbakat) már kipróbáltam.
Az illatával semmi gond nincs szerintem. Egész enyhe és száradás után nem sokat lehet belőle érezni a hajon, így egyáltalán nem zavaró.
Balzsamként, majd szárítás után nem kiöblítős ápolóként használtam. Szépen lesimított minden kósza szálat. Puhított, valamint picit élettel telibb kinézetűbb lett a frizurám.
Első használattól nem vártam csodát, viszont már így is jobban teljesített, mint a makadámos hair food.
A fénylő hajra még várnom kell, de remélem a rendszeres használattal majd ez is bekövetkezik. Később még jelzem, mi történt. Addig is jár a max. pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Panni21

2019. április 2.

A mandulás változat sikerén felbuzdulva megvettem ezt is kipróbálni.
A hatása kifogástalan, az illata azonban nem tetszik, egy az egyben a köhögés elleni szirupra emlékeztet gyerekkoromból. Az állaga egy picivel mintha hígabb lenne, mint a másik változatnak, de lehet, csak rosszul emlékszem.
Összességében tetszik, ennyi pénzért nagyon jó termék, de az illata miatt nem fogom megvenni még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

A mandulás változat sikerén felbuzdulva megvettem ezt is kipróbálni.

nyiffi

2019. március 3.

Életem legjobb döntése volt megvenni! Száraz göndör/hullámos a hajam, mindig gond a fésülés, a fénye, a borzas szélfútta frizura... De ezzel nincs ilyen. Hajmosás után még nedvesen bedörzsölöm, nem mosom ki, szépen fésülhető, fényes, ápolt hatása van. Egyetlen gondom vele, hogy amikor simítom a hajam kefével vagy a kezemmel már szárazon vagy akár másnap, átragad rá a krém és a víz alatt csúszós-nyúlós, le nem mosható réteget képez a kezemen. De ez órákkal-napokkal száradás után is simán van. A kefébe pedig apró fehér por formában ragad bele, ahogy a hajmosás utáni napokon kifésülöm. Emiatt nem vonok le pontot, csak észrevettem. Az illata isteni, az ára jó, megéri a flakon. Én nagyon sokat használok belőle, lapockáig ér a hajam, és egy jó másfél diónyit simán eltüntetek rajta. Nem nehezül el tőle, beszívja, szárazon remekül lesimítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Nicu

2018. október 23.

Nagyon finom, nem erős virág illata van. Főleg maszkként használom. Nem kell túl sok a derékig érő hajamra. Könnyen kibontom mosás után, és szép fényes lesz szárítás után. Szárazon is szoktam a hajvégekre tenni néha, egyáltalán nem nehezíti és zsírosítja sehogy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol