Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Balzsam fakó és száraz hajra búzaproteinnel és panthenollal

Szilikonmentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zaynab

2016. október 29.

Update:

Ma fogyott el a termék három hónap használat után. Nálam egy 250-300 ml mennyiségű flakon ennyi ideig tart. A termék használata alatt hajvágásom is volt, a hajam fele lett levágva kb.
Nagyon hosszú hajon használtam eleinte, tehát tenyérni mennyiségben vittem fel a hajamra, később már csak kevesebbet használtam belőle, de még akkor sem spóroltam a termékkel. Az illatát megszoktam kb. a flakon ürülésével egyenes arányban.

A hajam elkezdett látványosan hullani. A kádban mosás alatt sokkal több haj van a lefolyóban, és szárazon is tapasztalom a hullást.
Nem tudom rábizonyítani erre a termékre, illetve rengeteg vitamint is szedtem a használat mellett (amely szedését azóta abba is hagytam).
Dús hajam van, szóval ránézésre egy másik ember talán meg sem mondaná, hogy hullik a hajam.

Final thoughts a balzsamról:

- megszoktam és kicsit meg is kedveltem az illatát, bár ez a szag kissé erős volt egyébként.
- az állaga rendben volt.
- a hatása csak 2 napig tartott ki körülbelül, de addig szép volt. (5 naponta mosok hajat)
- olcsó és könnyű is beszerezni.
- sokkal jobb, mint a sárga (hidratáló) balzsam ettől a márkától. sőt, nekem a Baleás balzsamnál is jobban tetszett. igaz, ott főleg csak az oil repair verziót használtam.
- az utánpótlás balzsamot is a Rossmann-ban vettem meg, de az a fényes tubusos Panthenol Repair szortimentből van. Azt már fel is bontottam, lassan lejár a szavatossága, így azt kell elhasználnom. Utána pedig a Balea barackos balzsamot akarom kipróbálni.

Ajánlom-e másnak? - Igen, mert szerintem nem rossz. Ajándékba vettem is belőle már másnak.
Újraveszem-e? - Újravenném szerintem, de mint már említettem, van 2 másik balzsam még, tehát 5-6 hónapra elég balzsammal rendelkezem most.

(Egy like-on állt a véleményem az update bejegyzésekor)

2016. 08. 02.

Nem tudom mennyire oké csupán egy használat után véleményt írni, de ez a balzsam nekem már az első mosás után jobban tetszik, mint a sárga verzió (a hidratáló).
Érdekes, hogy ahhoz mennyi dicsérő komment érkezett, ez meg csak ennyi ponton áll.

Pros:

- valóban selymes fénye lesz a hajnak (oké, nem annyira, mint a reklámokban),
- puha haj, kicsit még csúszós is.
- könnyed lett a hajam tőle.

Cons:

- az illata nem tetszik. romlott bor és/vagy pezsgő illata van - szerintem.
- ebből is elég sok kell a hajamra (hosszú a hajam, de valamiért ettől még nem akarok tenyérnyi mennyiségű kondícionálót tenni rá),
- az illata egész sokáig megmarad.

Nekem a sárgához képest ez nagyon tetszett.
Akár még újra is venném, de inkább várok vele.
Picit mintha viszketne a fejbőröm (és nehéz eldönteni, hogy a nyári meleg és a sok haj miatt vagy a fejbőrömet a termék irritálja-e).
Leárazva vettem, de teljes áron sem drága.
Hezitáltam, hogy ezt vagy a zöldet (gyógynövényes) vegyem-e meg és végül emellett döntöttem.

A hajamról úgy általában:

- nagyon hosszú,
- speciális hajkefe kellene rá ami nekem nincs, mert az a kefe nagyon drága és csak fodrászkellékes boltban lehet venni.
- a hajvégeim töredezettek.

Szóval ilyen hajra ez a balzsam szerintem jó, mert én most első használat után valamennyire elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Update:

Final thoughts a balzsamról:

- az állaga rendben volt.
- olcsó és könnyű is beszerezni.

(Egy like-on állt a véleményem az update bejegyzésekor)

2016. 08. 02.

Pros:

- valóban selymes fénye lesz a hajnak (oké, nem annyira, mint a reklámokban),
- puha haj, kicsit még csúszós is.
- könnyed lett a hajam tőle.

Cons:

- az illata nem tetszik. romlott bor és/vagy pezsgő illata van - szerintem.
- az illata egész sokáig megmarad.

Nekem a sárgához képest ez nagyon tetszett.
Akár még újra is venném, de inkább várok vele.
Leárazva vettem, de teljes áron sem drága.

A hajamról úgy általában:

- nagyon hosszú,
- a hajvégeim töredezettek.

tátombák

2016. szeptember 25.

Szerencsém van, ritkán kell balzsamot használnom, és olyankor is tökéletesen megfelel a "bemegyek a drogériába és megvszem a legolcsóbbat". Legutóbb is így volt, leírás alapján ez volt a legszimpatikusabb. Használat közben rettentően mű illata van, nem is tudnám mihez hasonlítani, de nem marad meg az illat a hajamban. Elégedett vagyok a hatásával, könnyű kifésülni a hajam és nagyon puha selymes lesz tőle.
Azért adok neki 4 csillagot, mert a narancssárga változata pont 1 csillaggal jobb, hatásban és illatban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

NadjaBlue

2016. január 16.

Ajándékba kaptam és a lehető legjobbkor jött, mert pont elfogyott az előző balzsamom, bár magamtól biztos nem ezt vettem volna meg. Pozitív csalódás volt. A hajam puhább lett tőle és könnyű volt kifésülni, ráadásul nem is zsírosodik tőle hamarabb. Az illata viszont elég semleges és felejthető, nem is érződik utána semmi. Egynek elment, korrekt volt és ahogy láttam elég olcsó is, szóval az árát is megéri szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Anyamacii

2015. október 1.

Én meg voltam vele elégedve. Különösebb csodát nem tett a hajammal, de szép fényes és puha lett. Engem már az is meggyőzött, hogy szilikonmentes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Bbogi

2015. június 27.

Az "illata" szörnyű! Hajam:tönkre tette!! Pénzkidobás volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 27.

Az "illata" szörnyű! Hajam:tönkre tette!! Pénzkidobás volt!

Lory

2015. május 7.

Na ő nálam valóban kimeríti a csodaszer kategóriát.Nagyon jó a hajamra,totál kompatibilis vele,ami alapjáraton kissé szárazságra hajlamos,néha szálkásodó hajvégekkel.Nem tartalmaz szilikont,anélkül is eléri,hogy nagyon puha,selymes,könnyen kifésülhető hajam legyen.Nagyon érezni hogy javul a hajam állapota tőle,ápol és táplál.Ha mindez nem lenne még elég,pluszban adja azt is,hogy nem tudom meddig lehetne kitolni vele a hajmosást de közel 1 hét után is szinte frissen mosott állapotban van a hajam.Hihetetlen....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide