Isana

Ár:   799 ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Testbe, Módosítva: 2012. július 28.

Ár:   799 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az olivaolaj és illipevaj intenzíven ápolja a száraz bőrt
  • E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni bőre nedvességtartalmát
  • Ph-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

sailorluna

2018. augusztus 23.

az illata finom, visszafogott, a hatása megfelelő. sűrű, nehéz elkenni, a normál bőrömbe sokáig tart a beszívódása.. sajnos az inci nem olyan szép, és vannak póruseltömítő összetevői is, így az erre érzékeny mellkasomra és a hátamra nem szívesen kenem. hatalmas kiszerelés, sokáig elég, olcsó az ára, szóval megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ayase

2016. december 22.

Anyukám kedvenc testápolója, amióta az eszemet tudom. Kellemes, nem tolakodó az illata, jól hidratálja még a száraz bőrt is, gyorsan beszívódik. A kiszerelése nagyon jó, az ára is megfelelő. Egy ideje viszont sehol nem találkoztam vele és már nagyon hiányoljuk :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

snowyfairy

2016. augusztus 14.

Az én száraz-érzékeny bőrömre telitalálat. Nem kapok tőle kiütést, gyorsan beszívódik és nem képez a bőrömön viaszos bevonatot. Az ára sem vészes. Nekem mérföldekkel jobb, mint az Alverde testvaja, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Bubus06

2016. március 20.

Legelőször a kakaós tesóját vettem meg..Őt imádtam. De cirka 1 hónap alatt elhasználtam. :( Reménykedtem az olivás hatékonyságában, mert végülis a kommentetek többsége pozitív dolgokat mondott róla. Az illatától picit tartottam..Olivás cuccmuccom sem volt még soha sem. De be kell látnom, hogy tényleg finom az illata, és jóval hígabb állagú mint a kakajós (hát még jó..shea vaj, nemde bááár..:D), viszont nem éreztem azt a puhaságot mint a másiknál. A könyököm vissza is száradt. Csalódtam benne kicsit. Vissza is kellett vásárolnom utána az elődjét. Sajnálom kidobni vagy elajándékozni..Ezért eldöntöttem ogy heti beosztást készítek belőlük. Minden másnapra vagy kétnaponta cserélgetve kenegetem magam velük. Hogy azért lassan, de biztosan elfogyjon júliusig. Aztán meg lehet, hogy ez lesz az új nyári testápolóm a hígsága miatt...Nem tudom. Még majd eldöntöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

lacrymosa88

2016. január 19.

Terhesség alatt a hasamat kentem vele, a kakaósat is kipróbáltam, mindegyik könnyen beszívódik, de a gránátalmás viszi a pálmát, nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

rizspufi

2015. július 12.

Számomra kicsit folyékony, (lehet, hogy kicsit melege van, nem tudom), de gyorsan beszívja a bőröm. Tápláló krém, puhít is. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Charlena08

2015. április 24.

Zöld, olívás illat, viszonylag tápláló krém, nekem extra sokáig kitartott. Végére már untam is 1 picit. Általános testápolásra megfelelő, az ára meg nagyon baráti, igazából semmi extra, de rosszat se tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Andi888

2015. január 30.

Állaga nagyon jó volt, legalábbis azt hittem jó lesz, de rájöttem, hogy irtó büdös és egyáltalán nem szívta be a bőröm, egy hét után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Drusee

2014. november 5.

A három grácia közül ez került az utolsó helyre, holott ez áll illatban a szívemhez a legközelebb. Testvérei közül állagra a legsűrűbb, mégis a hatásra a leggyengébb. Nem rossz, de nehezen szívódik be, csak estére használom. Mindennapos használatnál hidratál csak kellő mértékben, viszont a karomon és a dekoltázsnál pici pöttyöket okoz ha véletlenül többet kenek. Többet nem veszem ezt a fajtát. Maradok a kakaósnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

grizus

2014. július 31.

Számomra tökéletes. Pont eléggé hidratál, jó hogy krémszerű, mert én nem szeretem a folyékony testápolókat. Igaz, hogy parabénes, de ettől ez esetben eltekintek. Az ára rendkívül kedvező és nagyon sokáig elég.
Update: mivel találtam jobbat, ami parabénmentes, ezért mégsem tekintek el. Egy csillag lejön, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.