Isana

Ár:   €0.79   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 4.

Ár:   €0.79
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

Intenzív regeneráló hajmaszk tojásfehérjével száraz, igénybevett hajra. Szilikonmentes.

viewxy

2019. március 26.

Nem vettem észre se jó, se rossz hatást, én is azt tudom mondani, hogy a hatása olyan mint egy átlagos balzsamnak. Az egész tasakkal rá kellett tennem a hajamra. Így nem éri meg, nem gazdaságos, de mivel bajt nem csinált, csak nem egy nagy szám, közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

nemethanna196

2019. február 5.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, de sajnos nem vált be, nem ajánlom.
Ugyanis annak ellenére, hogy egy hajmaszk, szinte semmi jótékony hatással nem volt a hajamra, nem ápolta, nem lett tőle puhább, sem könnyebben kezelhetőbb, sem fényesebb. Nem vettem észre semmiféle változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, de sajnos nem vált be, nem ajánlom.

Kristin

2019. január 22.

Néhány hete vágattam le a hajam, azért vettem, hogy tovább szépek maradjanak a hajvégeim.
Első hallásra megtetszett hogy szilikonmentes.
Az állaga jó, a szaga viszont nem tetszett, savas, valamilyen gyógyszertári termékre emlékeztetett.
Hatása mint egy balzsamé, nem csodaszer, én többet vártam volna egy hajmaszktól. Balzsamnak drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Első hallásra megtetszett hogy szilikonmentes.

Sziporka88

2019. január 19.

Megtetszett a csomagolás és akciós is volt (300 Ft), így megvettem.
Sajnos már az illata kicsit elszomorított, olyan mint egy hajfestéké, csak nem annyira erős.
Felvinni könnyű, nem túl folyós vagy sűrű. Hagytam hatni. Lemosás után nagyon puhának éreztem a hajam, de amikor elkezdett száradni, már inkább rőtté kezdett válni. Alig bírtam bontó fésűvel kifesülni a hajam, pedig más balzsam vagy pakolás után nem okoz gondot. Nem vennem újra, nincs pozitív élményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Megtetszett a csomagolás és akciós is volt (300 Ft), így megvettem.

Vattacukor1990

2018. december 16.

A limitált kiadásra való tekintettel gyorsan vettem belőle kettőt, mert szerettem volna kipróbálni, amíg kapható.
Hajmosás után a hajbalzsam helyett vetettem be. Egy lágyabb, vizesebb hajbalzsam állagú termékről van szó, egész enyhe, de kellemes illattal. A 25 ml szinte eltűnt a nedves hajamon. Pár perc után leöblítettem, majd megszárítottam a hajamat és az eredmény fényes, ám durvább, nehezebben fésülhető haj lett, mint a megszokott hajbalzsamom után. Ha a hatását nézzük és azt, hogy 25 ml 499 Ft volt, akkor szerintem nem nagyon éri meg. Annyi pénzért már kapni lehet egy flakon Balea balzsamot és az is tud ennyit.
Intenzívebb ápolást vártam ettől a hajmaszktól, de legalább megnyugodott a lelkem, hogy sikerült kipróbálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.