Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ez a testápoló krém ideális ápolást nyújt a száraz bőrnek. Panthenolt, sheavajat és értékes mályva kivonatot tartalmazó formulája intenzíven kényezteti bőrét és védi azt a kiszáradástól. A virágos és fás jegyek egy leheletnyi jázminnal egyesített illatkompozíciója kellemes illatot biztosít. A testápoló krém gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy maga után zsíros réteget.

emb1p3

2016. július 12.

Ez elég furcsán fog hangzani, de nekem nagyon tetszik az illata, ami a dobozon olvasható ígérettel szemben nem jázmin, hanem a vázába hullott, lassan rothadásnak induló rózsaszirom. De olyan szépen és melankolikusan, nem dögszagúan, én természetesnek és megkapónak találom. Azért annyira ajánlani nem tudom, nem hiszem, hogy sokaknak tetszene. Amúgy gyorsan felszívódó, de azért tűrhetően hidratáló, nyárias kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

lacrymosa88

2016. április 19.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom, hisz a kakós, olívás, gránátalmás eddig tetszett. Kicsit erős az illata, de nem annyira zavaró, állaga kellemes, jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

manitia

2015. július 27.

Első körben meg kell jegyeznem, nekem a kép alapján nem volt egyértelmű, hogy ez rózsaillatú lesz...Ráírva pedig németül sem volt! (legalábbis én nem találtam). Hidratáló hatása sztem megfelelő. Az illata háááát nekem az büdös rózsaillat. Akciós volt így annyira nem sajnálom, elhasználgatom majd, de inkább egy másik illatot annak, aki esetleg a megvételén gondolkodik. Bevallom én a doboz szín miatt döntöttem mellette, de lehet az olivással vagy a kék tetejűvel jobban jártam volna. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak