Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyherczeg, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális formula szalicilsavval és fehér agyaggal segít megelőzni a pattanások és miteszerek kialakulását. A cink szabályozza a felesleges faggyútermelést.

• eltávolítja a faggyút és a szenyeződést
  • mattítja a bőrt

2019. november 19.

Elhasználtam mimdkét részét. Semmilyen hatást sem éreztem de még azt sem hogy sokkal puhább lenne az arcom utána, sőt kijöttek tőle a pattanásaim. Két pozitivuma hogy olcsó és sok van benne, kb ennyi csillagot is ér

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

mariannka13

2019. január 10.

Kipróbáltam, jól esett az arcomnak, de semmi extrát nem érzek - egyelőre. Folyamatos használat mellett remélhetőleg ez változik. Ár-érték persze szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2018. február 18.

Kellemes illatú, frissitő érzést ad, nem száritja ki a bőrt es nálam úgy vettem észre használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Beks

2017. december 20.

Fél éve küzdök a hormonális pattanásaimmal és fehér comedoimmal. Ez volt az első fegyver, amit bevetettem, de akkor (önmagában) nem működött a dolog. Valamennyit segített, de aztán ugyanolyan rossz lett a helyzet. Később elkezdtem használni az Aknemycint és a Differint, de ezektől sem múltak el a kis genyók 3 hónap után sem, pedig közben a koreai arcápolási rutint is bevezettem.
1 hónapja véletlenül megláttam ezt a maszkot a Rossmannban, és gondoltam, megint kipróbálom. Fura, de csodát tett az arcommal.
Lefekvés előtt szoktam felkenni egy adag felét (heti 3-4x), majd a hegekre/maradék patira Bioderma Cicabiot kenek, és ezt követően hidratálok.
Nem tudom, hogy a két termék közül melyik milyen arányban hat, mindenesetre nagyon sokat segítettek. Gyulladt pattanás már egyáltalán nincs az államon (csak ha nem bírok magammal, és kikaparok egyet-kettőt), és a fehér comedoim is csak néhányan maradtak.
De amúgy nem mindenkinek válik be. Több ismerősömnek is ajánlottam, az egyikük arcán inkább rosszabb lett a helyzet, illetve volt, akinek kipirosodott és fájt tőle a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

lovecreams

2017. május 10.

Nagyon szupi kis cucc:) A T-vonalamon használtam csak, illetve az orr melletti résznél, ahol tágabbak a pórusaim. Jól mattít, és mondanom sem kell, halványabbak lettek azok a fránya pórusok. Finom az illata és egyáltalán nem szárít..persze ez is sokkal több használatra elég, mint 2. Újravevős, zsíros bőrűek vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

babyface

2017. február 12.

nem igazán vettem észre különbséget más tasakos agyagpakolások és közte, talán ezt egy fokkal könnyebb lemosni, nem köt rá beton mód az arcodra. :D a hatása nekem szuper volt mintha a pórusaim is csökkentek volna picit, de persze csodát nem tesz... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

blankasara

2016. október 22.

Október 11: Annyira szeretem az ehhez hasonló kis kiszerelés + baráti ár + hatásos triókat. 20 percig volt rajtam és finom babapopsi bőröm lett tőle, párom percekig simogatta utána az arcomat, hogy milyen puha. Pattanásokkal nincsen gondom (kopkopkop), így erről a funkciójáról nem tudok nyilatkozni, de nagyon pozitív véleménnyel vagyok róla és mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Október 22, update: Nem, nem, nem. Másodszori használatkor teljesen kipirosodott tőle a bőröm, és égett, pedig nagyon ritka, hogy irritációt okozzon valamilyen kozmetikum. Ötösről sajnos kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Bibike

2016. október 16.

Olvastam róla a sok jó véleményt, hát kipróbáltam. A bőröm valóban puha és matt, ám az egész tiszta vörös lett. Miközben rajtam volt, nem éreztem, hogy irritál, csak amikor lemostam, jött a meglepetés. Emiatt számomra sajnos csak 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

LathatatlanOzike

2016. október 6.

Augusztus 18.
Jó kis arcpakolás, nekem jobban bevált, mint a Balea agyagosa. Puhább, kisimultabb a pofim tőle.
185 forintért vettem leárazottan, de még az eredeti árát is megérné. Sokáig elég a 2 kicsi tasak. :)

Október 6.
Vettem belőle egy rakattal. :D Nagyon hasznos, öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Augusztus 18.

Október 6.
Vettem belőle egy rakattal. :D Nagyon hasznos, öröm használni.

dnelli

2016. szeptember 24.

Rossmann-ban vettem 249Ft-ért. 2×6ml krémet tartalmaz. Felkenés után azonnal mattabb lett a bőröm, majd miután lemostam is friss és egészséges hatást keltett. Nagyon tetszik, ha nem változik róla a véleményem a két tasak elfogyása után, akkor biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone