Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Hidratáló frissesség érzését nyújtja egész nap. Bőrgyógyászok által igazolt.

Nem tartalmaz alumíniumot és alkoholt (etilalkoholt).

laura20020201

2018. január 19.

Az illatát annyira annyira imádom!! De sajnos semmit nem használ:( ugyanúgy izzadok tőle, mintha semmit sem használnék... kár érte..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

mbettina

2017. november 19.

Egyszerre vásároltam az aloe veras verzióval. Kellemesen csajos az illata. Összetevők szempontjából is rendben van. Nem hagy foltot, és szívesen használom. Emelett persze nagyon gazdaságos is, akárcsak "társai". Tetszenek. Valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Neonila

2017. november 13.

Az mind szép és jó, hogy olcsó illetve alkohol mentes stb, de dezodorként minősíthetetlen... Fürdés után egy órával már büdösnek éreztem magam, holott nem csináltam semmit (bónusz: nem izzadtság szagom volt, hanem maga a dezodor vett fel egy elviselhetetlen bűzt). Egyáltalán nem éri meg még ezt a minimális összeget sem, főleg hogy irritációt/viszketést okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

DawnMelody

2016. november 24.

Szimpatikus volt az olcsósága és az, hogy se alkoholt, se alumínium származékot nem tartalmaz; valamint nagyon kellemes az illata. Sajnos a baj az, hogy dezodorként semmit sem ért, sőt! Két óra elteltével úgy összeveszett a saját testem kémiájával, hogy egyenesen büdösnek éreztem magam, pedig nem vagyok izzadós típus egyáltalán! Még dezodor nélkül is jobb, mint evvel! Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

lydiadeathtrance

2016. szeptember 4.

Ez sajnos nekem sem jött be. Az illata elment, valamennyit szagtalanított is, viszont pár nap használat után rákvörös lett mindkét hónaljam! Odaadtam anyunak, először őt sem irritálta, de pár nap után, rettenetesen viszketett tőle. Abszolút használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Angi116

Korcsoport: < 18
2016. július 24.

Nekem tetszik ez a termék, csak napi kétszer kell használni, hogy ne vesszen el a hatás. Egyébként az illata kellemes, és akciós volt mikor vettem, szóval azért megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 24.

csiniteki

2016. január 21.

Vennem kell egy új deót ,mert ez sajnos semmit se ér.az illata jó, de csak kb 2 percig lehet érezni, és semmit se használ.ez eddig a leghatástalanabb deó amit valaha próbáltam.A rózsaszín kupakért kap 1 csillagot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Anett0707

2015. november 19.

Illata nagyon jó, árban is jó, viszont tény, hogy napjában 2x minimum használni kell, hogy érjen is valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

hsalexa155

2015. október 27.

Egész napos frissességet ígér, jó nagy kamu. Kb 1 órát ha bírt, pedig semmilyen extra megpróbáltatásnak nem vetettem alá. Az illata kellemes (de nagyon nem tartós!) emiatt kap két csillagot, a teljesítménye amúgy egyet (vagy egyet sem) érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate