Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nius, az összetevőket feltöltötte: reka333, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

szabus08

2019. augusztus 19.

Én nagyon szeretem....szerettem, mert már sehol nem találok sajnos. Teljesen megszüntették? Ár érték arányban nagyon jó volt, tényleg mattított, hasonlót nem találtam még amire ilyen jól reagál a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Lisana

2019. február 25.

Elkezdtem kézkrémnek használni. De nekem csak szárítja azt is. Nincs azaz ég, hogy az arcomra kenjem. Annyiból jó, hogy nem zsíros, "gyorsan beszívódik". Ideig óráig jó, de utána rosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Makarova1993

2018. június 21.

Nagyon szeretem!Többször vettem már újra az én kombinált bőrömre tökéletes.Smink alá is nagyon jól működik nem fényesedik ki a bőröm ha ezt használom.Minden szempontból tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

vicus11

2018. március 28.

Tényleg mattít, alapozó alá is tökéletes, sokkal szebb végeredményt kapok vele és én úgy látom, mióta ezt a krémet használom kevesebb a pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

LSTE

2018. február 10.

Elég olajos a T-vonalam, ezért általában mattító nappali krémeket keresek. Használtam az alverde hasonló koncepciójú krémét, amire azt hittem a top, amit találhatok, de tévedtem. Nekem ez a top. Nagyon szépen mattít, bár nyilván a nap végén nem olyan zsírmentes a bőröm, mint reggel.
Ár-érték arányban is kiváló. Love.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Ár-érték arányban is kiváló. Love.

bohub

2018. január 8.

Kezdetben tényleg mattít, viszont a nap végére bezsírosodik a bőröm, plusz lesz egy kellemetlen, feszítő/húzó érzésem. Valószínűleg télen kevés nekem ez a krém és nem hidratál eléggé, viszont nyáron még működhet. Pattanásaim nem lettek, ez pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

sprefectesse

2017. november 26.

Teljesen korrekt így, hidegebb időben. Kicsit több időt kell hagyni neki, hogy felszívódjon, de utána bár nem éreztem, hogy mattítana, de nem is vágja tönkre a matt alapozót, szóval jól használható. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de valószínűleg elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

kockasfulu

2017. november 24.

Kellemes illatú és állagú. Klasszul mattít, viszont nem igazán szívódik be, így inkább egy masszív külső réteget von az ember arcára. Vegyes bőrre nem ajánlanám a hidratálás hiánya miatt, inkább kifejezetten zsírosra, vagy csak a zsírosodásra hajlamos arcterületekre.

Ár-érték arányban viszont kifejezetten korrekt, ennél többet ezen területen már csak jelentősen magasabb árkategóriájú krémektől tapasztaltam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Misshy

2017. október 30.

Én nagyon szeretem ezt a kis krémet, számomra abszolút must have kategória. Alapozás előtt szoktam tenni belőle a pórusaimra, sokkal szebben mutat így az alapozó. Nálam ez 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Jamila

2017. június 5.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, elég zsíros a bőröm, de szépen mattítja, nekem kb 6-8 órán át simán működik :) Ennyi pénzért.. ajándék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

nagylevelű csodamogyoró kérgéből kivont összetevő. A növénynek ezek része tartalmazza a legtöbb biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat). Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology