Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilluka, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

www.szonjacska.blogspot.hu

2013. április 11.

Én tegnap próbáltam ki először, eddig megbújt a szekrényben, de aztán előkerült. Amikor én anno vásároltam, akkor az ár miatt vettem és azért, hogy legyen egy tisztítóm. És első használat után óriási változást éreztem az előző tisztítómhoz képest. Tiszta és puha lett a bőröm, ami egyébként elég száraz, de ez nem is szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Bucanka

2013. március 5.

Tökre szerettem ezt a lemosót..utána nem húzódik a bőröm, lenyugtatja..viszont úgy láttam kivonták a forgalomból..vagy 3 lidl-ben kerestem és nincs már meg a helye sem.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

hunci07

2013. január 28.

Jól bevált termék, alaposan tisztít. Jó árban van és kiváló a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Jól bevált termék, alaposan tisztít. Jó árban van és kiváló a minősége.

siss

2012. november 26.

Itteni vélemények hatására próbáltam ki és bevált.Nem szárít,puha lesz tőle a bőröm,jól tisztít.Különösen tetszik,hogy minimális illata van.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

lau0825

2012. július 3.

Az árához képest meglepően jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Az árához képest meglepően jó :)

mail.patree

2012. július 3.

Én a bőrradíros verziót használtam és az én arcomnak nagyon jó volt. Picit szárít (mondjuk az enyémet minden, ami meg nem, attól olajos lesz), de utána nagyon jól felszívódnak a krémek. Az ára nagyon jó és nekem hosszú hónapokig tartott (napi egy arcmosással).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

krimoka

2012. június 5.

Az illata, és az állaga is kellemes. Nekem sajnos nagyon kiszárítja a bőröm, hámlásig. :( Sajnálom, mert jónak tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

mail.patree

2012. április 27.

Esténként használom, nagyon finom, tiszta érzésű lesz tőle a bőröm. Picit szárít, de nekem egyébként is elég száraz a bőröm. A krémes-tejes lemosóktól nekem begyulladnak a pórusaim, ettől viszont nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

ljudith78

2012. január 7.

Ár-érték arányban tökéletes, semleges illat, kiváló tisztító hatás, attól tartottam kicsit, hogy majd szárítja a bőrömet, de nem, jó a termék, ajánlom mindenkinek, aki nem akar sokat költeni arclemosóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

fatime

2011. szeptember 27.

Nekem is megvan, a bőrradírral együtt, olcsó is, nem szárítja ki úgy az egyébként zsíros homlokomat mint a Garnier pure active lemosó. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.