Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: SzokeJudit, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre. Válogatott összetevőinek köszönhetően optimálisan ápolja és nyugtatja a szemkörnyéket.

Kiszerelés: 15 ml

sephora

2013. április 2.

@ mazsola: szívesen, remélem sikerült megvenned!

A pozitív vélemények hatására gondoltam, hogy teszek egy próbát. A Helia-d golyós ránctalanító szérumát cseréltem le erre, mivel semmilyen változást nem tapasztaltam tőle, pedig hónapok óta használom.

Ez a krém az általam eddig kipróbált szemránckrémekhez viszonyítva sokkal zsírosabb és nehezebben felszívódó krém, de ha sikerül tényleg pici mennyiséget felvinni, akkor jobb hatásfokkal szívódik fel.
4 nap használat után elmondhatom, hogy a nagyon vékony, hajszál vastagságú szem alatti ráncokat picit "feltöltötte".
Ami miatt levonok egy csillagot az, hogy a szememet csípte, ha nem kellő körültekintéssel és óvatosan vittem fel, illetve ha a felső szemhéjamra is kentem.
Most, hogy csak a szemem alá kenem, óvatosan belepaskolva az ujjammal és valóban kevés mennyiséget dolgozok el, így már nem csípett.

Ha a tubus felénél járok, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

@ mazsola: szívesen, remélem sikerült megvenned!

Ha a tubus felénél járok, majd updatelek.

mazsola

2013. március 27.

Na Csajok, figyelem!!! Miután bejártam úgy kb. 10 Lidl-t, és sehol sem volt, írtam nekik levelet, hogy mondják meg, hol lehet kapni. Ezt a választ kaptam: "Az Ön által említett Iseree Szemkontúr krém 15ml termék sajnos kilistázásra került, nem képezi tovább árukínálatunk részét.
Vásárlóink visszajelzései fontosak számunkra, mivel ezáltal lehetőségünk adódik árupalettánk esetleges további szélesítésének átgondolására. " Tehát, kilistázták ezt a csudajó terméket!!! Gondolom nem fogyott úgy, ahogy kellett volna. Ezért, légyszi írjon nekik mindenki, aki szereti ezt a terméket, hogy tegyék vissza a kínálatba. Ha többen kérjük, akkor talán visszateszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Cipriana

2013. február 12.

Az eddigi legjobb szemkörnyékápoló, amivel valaha találkoztam, Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Az eddigi legjobb szemkörnyékápoló, amivel valaha találkoztam, Csillagos ötös!

SzokeJudit

2012. december 13.

540 Ft-ért vettem tegnap, a szemkörnyék bekenése után megbokrosodtam és bekentem az egész arcom. Reggelre a szemráncaim felére csökkentek, az 1 éve kezdődő szemeim közti barázdát 70%-ban kisimította. Volt már a bőrömön 40-80 ezres krém, de ilyen hatást én még nem láttam, remélem ez a későbbiekben tartósnak bizonyul. A bőröm bársonyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0