Isis Pharma

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: baobe, az összetevőket feltöltötte: Nono85, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Javasolt: felkaron és combon lévő bőr érdesség/rücskösség kezelésére (keratosis follicularis, keratosis pilaris azaz a hámcsapok túlburjánzása). A krémben lévő AHA sav a túlburjánzott hámcsap eltávolításában segít. A krém erős hidratáló hatású komponense pedig felpuhítja a hámcsapok alapjánál a bőrt. Paraben mentes. Illóanyag mentes.

Aktív hatóanyagok:

• A.H.A – Alfa-hydroxi sav (7%): keratolytikus hatás
  • Glycerin (5%): nedvesítő hatás
  • Karité vaj (3%)? bőrpuhító
  • Inca Inchi olaj (0.5 %): bőrpuhító és gyulladás gátló

orsinagy

2018. május 19.

Én már nagyon régóta használom ezekre a pöttyökre a karomon+lábamon (rengeteg van) és nekem egyszer volt olyan évekkel ezelőtt amikor szinte teljesen eltűntette amikor tényleg ráfeküdtem az ügyre és napi szinten használtam. Igaz nyár volt és akkor eleve jobb, de télen se jött vissza ami még sose fordult elő. Viszont úgy megörültem neki, (vagy inkább kvázi hozzászoktam a dologhoz), hogy elhanyagoltam a kenést, így egy idő után teljes mértékben visszajött, és azóta se sikerült eltűnteni, mert már csak pár naponta használom a krémet. Egy szó mint száz ez se csodaszer, ha szeretnéd, hogy eltűnjön akkor tényleg szorgalmasan kenni kell (naponta), és kb. akkor kezd el hatni amikor már dobnád ki a kukába mondván micsoda átverés ez is. Az állaga borzalom, a szaga úgyszintén, alig szívódik be, de még mindig messze ez a termék a leghatásosabb amit próbáltam érdes bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

szandus61

2018. január 15.

Piros pöttyös,száraz,érdes felszínű a felkarom. Nagy reményeket fűztem hozzá. Gondoltam egy ilyen drága krém csodákra képes. Tévedtem! A szárazságra talán hatásos volt, viszont a pöttyök és érdesség ellen nem. Nagy csalódás!! Nem veszem újra, bármelyik testápoló teljesít így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kneva

2017. április 29.

Ha belegondolok, hogy hányszor mutattam életem során különböző orvosoknak és bőrgyógyászoknak a karomon lévő keratosis pilaris-t, hány felesleges vacak krémet megvetettek velem, ami szinte semmire sem volt jó, elkeseredek. Azon meg még jobban, hogy ennyi év után a Pinterest-ről kellett megtudnom, hogy ennek a neve KP és hogy valójában hámlasztani kellene ahhoz, hogy az állapot javuljon.
4200 Ft-ért rendeltem online. Azt írja rajta, heti egy-két alkalommal ajánlják a használatát. Nos, én naponta használtam, minden este, és így sem szüntette meg a felkaromon lévő bőrtüskéket. Javított az állapotukon, mint pl amikor terhes voltam és kevesebb nyákcsap dugult el, vagy mint amikor nyáron napoztatom, nekem az is segít ennyit. Szerintem közepes. Vagy az én bőrömre kellene valami erősebb.
Maga a krém igen sűrű, ragadós, nehezen szívódik be. Ha jobb állaga lett volna, használtam volna reggelente is. Így is eléggé zavart, h a pizsama felsőm beleragad. Engem a szaga különösebben nem zavart.
Attól tartok, be kell ruháznom egy PC-re, de az kb dupla ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Attól tartok, be kell ruháznom egy PC-re, de az kb dupla ennyibe kerül.

eperturmix

2016. november 22.

Nem magamnak vettem,hanem az embernek mikor kitalálta,hogy neki igenis grízes a karja,és akkor ez majd arra jó lesz,és kell,és azonnal és minden..Persze hónapokig hozzá se nyúlt,felbontatlanul csücsült a polcon,mikoris felmérgeltem magam,hogy ha már 4.500 Ft-ot adtam érte,igenis valamire csak elhasználom.Kinyitottam,hát írtózatos büdös.Sose kenném magamra,szerencsére nincs rücskös bőröm.Gondoltam elhasználom a talpamra,ami elég bőrkeményedéses,hátha alapon..Nyilván egy használattól nem vártam babatalpakat,de nem hiszem azzal fog tudni valamit kezdeni,nem is arra való.Még próbalgatom azért,de a szaga annyira borzalmas,hogy nem szívesen használom ez miatt.Kidobni semmilyen terméket nem dobok ki,ami kárt nem okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

vegyesz001

2016. április 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de hiába. Sajnos az én bőrömön semmit sem javított, hiába használtam rendszeresen. Kb egy zsírosabb testápolóval is ugyan ezt az eredményt el tudom érni. Pedig engem az illata sem zavar, sőt, kifejezett örültem, hogy parfüm mentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Mesi

2015. február 20.

Kellemetlen, erős, gyógyszeres illat, de hatásos. Nekem télen szükséges a használata, az extrém száraz bőröm miatt. Ennél jobbat még nem találtam, még a Paula's Choice-nál érdemes körbenézni, de árban ez sokkal barátságosabb. Sértetlen bőrfelületet soha nem irritált, de friss hámsérülés környékén nem szabad használni. Erre a dobozon is felhívják a figyelmet.
Illat/szag ellenére is 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Illat/szag ellenére is 5 csillagos termék.

Tory666

2013. december 11.

Köszi! Azóta megvettem, megkérdeztem a gyógyszertárban, ott azt mondták, hogy szerintük lehet, tiltásról nem tudnak. Úgyhogy írtam a forgalmazónak, és azt írták, hogy lehet használni...úgyhogy használjuk...és már mintha így pár nap után is kezdene szebb lenni a bőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Nono85

2013. február 24.

Nem használom rendszeresen, aminek az oka, hogy annyira zavar az illata. Pedig amikor használom rendesen a felkaromon, akkor sokkal simább a bőröm tőle. Szóval, ha ettől el tudsz tekinteni, hogy nem finom illata van, hanem ilyen tipikus "gyógyillat" akkor szerintem hasznos. Most be is kentem vele magam.. Hát azóta sem szerettem meg az illatát. Állagra elég zsíros krém szerintem, annyira nem issza be a bőröm egykönnyen. -1 pont nekem az illata miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.