Isis Pharma

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2012. december 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Forradalmi újdonság a bőr hosszantartó hidratálására és az érzékeny bőr környezeti ingerekre adott válaszának csökkentésére.

• Két új innovatív hatóanyaga a „Moist 24 ® ” és a „Skinasensyl ® ”.
  • A „Moist 24 ®” intenzív, 24 órán át tartó hidratálást biztosít, a „Skinasensyl ®” pedig csökkenti a környezeti ingerek hatására a bőrben kialakult hiperreakciót, a bőr „ingerküszöbének” emelésével.
  • Bőrnyugtató hatással rendelkezik.

Emiii

2016. november 15.

A Glyco-A hámlasztó után kezdtem el alkalmazni és életmentőnek bizonyosult. Az elgyötört képemet megnyugtatta és nem hagyta, hogy kiszáradjak mint a sivatag. A hámlasztót elhagyva most nappali krémnek használom és a közelgő hideg ellen is remekül beválik. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kevéske is elég belőle. Az is nagyon tetszik benne, hogy tubusos, így nem kell nyúlkálni a tégelybe, mint a legtöbb krém esetében. Meg merem kockáztatni, hogy eddig ez a legjobb hidratáló, amit valaha is magamra kentem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

loulou

2015. február 1.

Csillagos 5-ös. Száraz bőrre ajánlják, nekem normál a bőröm, a T-zónában kicsit zsírosabb. Ez a krém szuper, nem kelt zsíros hatást, a bőr puha tőle, bársonyos. Tényleg szó szerint, mintha belülről töltené fel. Lehet hihetetlenül hangzik, de már az első nap után érezhető és látható az eredmény. Szuper, szuper, szuper. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 1.

flavaclara

2014. december 10.

Ez egy szuper hidratáló krém, nem zsíros, jól beszívódik, szinte alulról tölti fel a bőrt. Ugyanakkor cseppet sem irritál, és nagyon jó sminkalapot biztosít. Szerintem ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

Hagymavirág

2014. április 29.

Jó az illata, de nekem nagyon zsíros. Télen vettem, mert nagyon kiszáradt a böröm. Jó volt az tény, pláne a hidegben nagyon hálás voltam érte, de a szobába, és nyáron nagyon nem tudom elképzelni. Nem szívódik be.
Viszont ami igaz, az igaz tényleg 24 órás védelmet nyújt és ebben verhetetlen más termékekhez képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Guttmann Natasa

2013. március 20.

Abszolút osztom Morzsa véleményét, szerintem ilyen tartós hidratáló hatással még nekem sem volt dolgom soha, pedig La Roche-Posaytól Chanelen keresztül az Estée Lauderig rengeteg hidratálót kibróbáltam már. Az utóbbi időben újra hámlani kezdett az orcám, ami nem valami esztétikus és így sajnos már sminkelni sem olyan egyszerű rá... (pedig nagyon szeretek!) Főként ezért csökkentettem le az arcápolási rutint egy orvosi szappanra, egy tonikra és erre a termékre. Mire letelt pár hét, komolyan gondolkozni kezdtem, hogy szükségem van-e másra... :-) Mivel az előttem szóló kicsit szűkszavúan fogalmaz, ezért írnék egy kicsit a fizimiskájáról is. 40 ml-es, szokásos patikás kiszerelésben vásárolható meg (én online tettem meg ezt, de elvileg nagyobb gyógyszertárakból is beszerezhető). A kupak kissé nehezen nyitható, de végülis pozitívumként is lehet rá gondolni, mert utazáshoz is praktikus. Fehér, egészen könnyed textúrájú krémet adagol, de meglepő, hogy bőrre kenve már tömörnek, gazdagnak hat, ezért még a nagyon-nagyon száraz arcbőrömre is csak egy-két pöttynyit kenek. Van egy kellemes, édes, sokáig érződő púderillata, ami engem különösen megfogott. Az illatanyagmentes orvosi szappannal való letisztítás után ez nagyon szépen érvényesül. :-) A bőrkép, amit ad, az szép, egységesnek mondható. Felvitel után rögtön beszívódik, de a tömörségéből adódóan el tudom képzelni, hogy finisht illetően zsíros bőrűeken kicsit kicsillog a T-vonalban. A textúrája, hatása meglepően hasonlít a La Roche-Posay Hydreane Rich kréméhez, de mindent összevetve ez sokkal jobban, tartósabban hidratál, mint az előbb említett. Valóban kitart 24 óráig e hatás, de a biztonság kedvéért napi 2x használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Morzsa

2012. december 9.

Tényleg kitart a hidratáló hatása egy napig, annak ellenére is, hogy napközben többször mostam arcot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gombaellenes tartósítószer.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.