Isntree

Ár:   $19.26   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: shanja23, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2022. április 27.

Ár:   $19.26
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Hidratáló gél krém amely helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és segít a vízmegtartásban.

Ár: 5 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

v.anit.a

2022. augusztus 29.

Annyira szeretem! Könnyed, nem ragad, szuperül hidratál, INCI hibátlan, ár-érték tekintetében is szuper. A termékcsalád lemosóját is használom, amiről ugyanilyen jó véleményem van. Akármilyen szérumot, tonikot tehetek alá, mindennel kompatibilis. Számomra ez egy csodakrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

gondasari

2022. július 20.

Nagy kedvencem lett a nyáron ez a krém. Könnyed, jól beszívódik, akármit kenek alá fentmarad. Külön tetszik, hogy 100 ml-s, így sokáig tart. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

mrsnora

2022. július 8.

UPDATE 2022.
Nagy kedvencem volt ez a krém, szenvedtem is, mert a koronás idők elején nagyon macerás volt beszerezni.
Mikor megláttam, hogy 80 ml-ről 100 ml-re növelték a terméket nagyon megörültem, mondom de jó, így tovább kitart, nem kell olyan sűrűn rendelnem, nem is figyeltem, hogy megújult az összetétele.
Sajnos számomra ez az 'új' krém csalódás volt, nem hidratált annyira, mint a régi változat, és ilyen kellemetlen ragacsos maradt az arcom tőle még reggelre is.

2020. április:
Vízhiányos bőrre remek ez a krém!
Könnyed, nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

UPDATE 2022.

2020. április:
Vízhiányos bőrre remek ez a krém!

ppetruc

2022. június 24.

Nekem ő lett A HIDRATÁLÓ Zsíros, pattanásos bőröm volt, most fejeztem be 3 hete az izotretinoin kúrát. Kezelés alatt is folyamatosan ezt kentem, illetve gyógyszer előtt is ezzel hidratáltam esténként. Azt kell mondanom, hogy a géles állaga ellenére nagyon szuperül hidratál, egyáltalán nem fullasztó. Izo kúra alatt nappal is kentem fényvédő alá, akkor sem kukacoskodott. Lehet rétegezni önmagában, más hidratálókkal is. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, tegyetek vele próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 24.

NekoMimi

2022. április 28.

Mintát kaptam belőle rendelés mellé, saját indíttatásból nem tettem volna kosárba, mert jó pár hasonló hyaluronos varázslatban csalódtam. Ez viszont most lehet hogy a nyári hidratálóm lesz, mert valamit mégis jobban tud, mint a többiek. Könnyű, kellemes állaga van, tényleg barátságos, enyhe illattal, és puha pofit eredményez. :) Nappalra tavasztól őszig nem szoktam hidratálót kenni fényvédő alá, mert az én izzadós bőrömről a melegben azonnal bokág lecsúszik az egész cucc, de így tavasszal szépen együttműködnek, meglátjuk mit hoz a meleg. Eddig szuper. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 28.

HCHB11Cl11

2022. január 8.

Alapvetően kombinált (T-vonal zsíros) bőröm van, illetve vannak érzékenyebb részek. Nekem ez az állag nem annyira jött be, nem éreztem annyira kellemesnek, és az érzékenyebb részeken irritált is. Valóban géles, enyhe gyógynövény illata van, fehéres-átlátszó. Nem sűrű, ha elkenem szinte folyékony lesz. A krémesebb, egyszerűbb összetételű hidratálókat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

niki123

2020. április 21.

Az Isntree termékei közül csak a hyaluronos vonala jött be. A többinek nem sikerült meggyőznie, bár nem is próbáltam ki az egész termékpalettát. Egy nagyon egyszerű, gyorsan felszívódó, megfelelően hidratáló és nyugtató alap krém. Tavaszra, nyárra nagyon szuper és szerintem télen nappalra is elég lehet. Viszonylag nagy mennyiség, szóval az ára sincs elszállva. Én imádom az ilyen egyszerű, de nagyszerű és könnyed krémeket, amik nem olvadnak le melegben sem az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Aancsaa

2019. augusztus 17.

Már megvan a márka hyaluronos vonalának a tonikja és esszenciája, ezzel együtt megvettem a krémet is. Nagyon jól kiegészítik egymást a termékek. Ez egy gél állagú, könnyed kis krém. Arcra, nyakra és dekoltázsra is használom. Nekem tökéletesen bevált egy alap hidratáló krémnek. Mivel 80 ml-es jó sokáig elég, és az ára is baráti. Arról ne is beszéljünk, hogy gyönyörű az összetevő listája!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hyaluronic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Squalane eo 1 0

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.