Isntree

Ár:   $17   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: viragi, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony fehérítő és ránctalanító szemkrém, amely Bifida Ferment Lysate és a 3GF peptideket tartalmaz. A Bifida Ferment Lysate erősíti a bőr természetes barrierjét a szem körül, miközben táplálja. A 3GF láthatóan javítja és csökkenti a szem alatti karikákat. A Shea vaj és a természetes olajok keveréke növeli a bőr nedvességét, és védi a bőrt.

Bifida Ferment Lysate Dipropylene Glycol i Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Squalene a I eo Hydrogenated Polydecene eo Niacinamide v Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Dimethicone eo I szil 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Arachidyl Alcohol eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo C12-16 Alcohols eo Daucus Carota Sativa Extract iGlyceryl Stearate eo I euHydrogenated Lecithin eu Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Arachidyl Glucoside ti I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Tromethamine Allantoin gy 0 0Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Tocopherol a I v 2 2Hydroxyethylcellulose sh-Polypeptide-1 pepAcetyl Hexapeptide-8 h I pep sH-Oligopeptide-1 pepsh-Oligopeptide-2 pepCeramide Astaxanthin a I sz Adenosine gy Ethyl Ascorbyl AcidDimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Isohexadecane eo Sorbitan Oleate eu I i 3 0Polysorbate-60 ti I eu Caprylic / Capric Triglyceride eo Cholesterol eo I eu 0 0Deoxyphytantiriyl Palmitamide MeaPolyglyceryl-2 Stearate eu Behenyl Alcohol eo I al Erythritol h Carbomer Polysorbate-80 ti I eu 0 01,2-Hexanediol ta Butylene Glycol h 1 0Disodium EDTA Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract

pankafru

2019. november 23.

Szuperül hidratál, nem csíp és nagyon praktikus a csomagolás. Nagyon sokáig elég, három hónap után még több mint a fele megvan. Nekem az apróbb ráncokkal és sötét karikákkal nem tett semmit. Nem látok különbséget aközött amikor használom és amikor nem. Egyszerűen csak jól esik nap végén kicsit kenegetni a szemem. Ősztől tavaszig ugyanis nagyon sokat könnyezek a szeles hideg időben, és talán ez a krém valamennyire megnyugtatja a szemem körüli kidörzsölt bőrt. De ezt más krém is tudta eddig, nálam nincs wow hatás. Elhasználom és mást próbálok ki.
4 csillag jár neki a szuper összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

4 csillag jár neki a szuper összetevők miatt.

Bettiiyy

2019. július 15.

Tegnap érkezett meg, hatalmas reményekkel vagyok felé. Az állaga nagyon kellemes, hamar beszívódik. Konkrétan becuppantja a szememnél a bőröm, semmi nyomot nem hagy. (Gondolkozom rajta, kitesztelem, mennyit bír egyszerre felszívni belőle.) Eddig ez az első szemránckrémem, ami nem éget rögtön vagy később a felkenés után. Külön tetszik a feje, nagyon különleges. Hatalmas tubusban van, szerintem életem végéig elég lesz.
Első két használat után nagyon meg vagyok összességében mindennel elégedve, de nyilván a hatására még várni kell. Ha elfogy a tubus, írok, mit tapasztaltam, de nálam ez már akkora öröm, hogy végre egy szemkrém nem éget, hogy majdnem biztosra veszem, hogy újra vásárolom. :)

Frissítés: Ma vettem észre, hogy vészesen fogyatkozik a tubus, így visszavonom, amit mondtam; reggeli-esti használattal körülbelül két hónapig elég. Az igaz, hogy én azóta próbáltam vastagabban kenni; a szemem felett és a szemem alatt is külön-külön adagolom a szemkrémet. Állni szokott a bőrömön egy húsz percet-fél órát a szemkrém, mire felszívja a bőröm, és folytatom a rutinomat. Valamint szoktam kenni a homlokomra is belőle egy 5 cm-es részen, ahol van egy kis ráncocska szerűségem. Úgyhogy nem túl pénztárcabarát módon kentem, és így bírja kb. két-három hónapig nálam.
Nagyon megszerettem, újra is fogom még venni, de most találtam egy másik szemkrémet az AHC-től, amit mindenképpen ki kell próbálnom, mielőtt elkötelezem magam e mellett. :)

Frissítés 2: Az utolsókat nyomom a tubusból, kb. 4 hónapot bírt vastag kenegetés mellett. Ha nem kenném ilyen vastagon, lehet, hogy fél évet is kihúzott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

missus

2019. június 19.

Ahhoz még nem használom elég ideje, hogy a hatásáról írni tudjak (1-2 hét alatt nem tett csodát), de végre egy szemkrém, amire nem vagyok allergiás. Nagyon nagyon sokat próbáltam már, és mind irritálta a bőrömet, ez az első, amit elvisel a szemem. A koreai arckrémekkel egyébként általában nem nagyon volt bajom, de a szemkörnyékem extra érzékeny. Nagyon örülök, hogy végre valamit kenegethetek, szóval imádom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

viragi

2019. április 7.

"Vakon" vettem meg ezt a szemkrémet (nem próbáltam ki mintában, nem olvastam róla kritikát, de az összetevőit megnéztem azért), mivel a bifida-s ampoule-ája nagyon bejött (Ez 61% bifida fermentált összetevőt tartalmaz első helyen, az ampoule 88%.) Opálos fehér krém, ami kissé olajos, így nem is szívódik be teljesen, de illata szerencsére nem igazán van. Nem rossz, főleg idősödő bőrre, csak nem érzem a wow hatást, mint az ampoule-nál, legalábbis még ennyi használat után, meglátjuk, ha elfogy, változik-e a véleményem. Elég sokáig kitart a 30 ml és az is tetszik, hogy nem tégelyben van. Ajánlják még sötét karikák ellen, valamint száj környékére, homlokráncokra is, oda még nem próbáltam, de akinek ott zsíros a bőre, nem fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol, Astaxanthin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Acetyl Hexapeptide-8, Erythritol, Butylene Glycol
Peptidek: sh-Polypeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Squalene, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C12-16 Alcohols, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Isohexadecane, Caprylic / Capric Triglyceride, Cholesterol, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Lecithin, Stearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Palmitic Acid, Sorbitan Oleate, Polysorbate-60, Cholesterol, Polyglyceryl-2 Stearate, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-60, Polysorbate-80
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Daucus Carota Sativa Extract, Sorbitan Oleate
Színezékek: Astaxanthin
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.