IT Cosmetics

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2016. február 24.

Ár:   $24
Lelőhely:   online, Douglas
Kategória:   Sminkek

Anti-aging hatású korrektor szem alatti karikákra.

Az IT Cosmetics egyik leghíresebb és legkeresetebb terméke.

Ár: 6000 , Eladó: dinyo87
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás után postázva
Ár: 6800 , Eladó: Amizone
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel a Jászai Mari térnél

szeliger

2022. március 29.

10.5 Light árnyalatban. A színválasztást elszúrtam, ez nekem nagyon világos lett. Egész pici mennyiségtől is fehér pápaszemeim lettek, úgyhogy mindössze egyszer próbáltam ki, a szín miatt teljesen használhatatlannak bizonyult. Nem ez az oka, hogy kevesebb pontot adok neki, hanem elsősorban az, hogy ez a finom, szem alatti bőrnek az én esetemben nehéz. A szokásos szemkörnyékápolás és hidratálás után tettem fel. Az előzetes véleményekből és hírekből tudtam, hogy intenzív a fedése és csak igen kevés kell belőle. A sűrűbb állag miatt nehezebb vékonyan, kíméletesen eldolgozni és rajtam megült a ráncokban. Lehet, hogy messziről nézve mutat és elfed, de közelebbről elég csúnya lett. Fiatalabb, simább bőrön egyébként el tudom képzelni, hogy jobban teljesít, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 29.

Sztellus

2021. december 11.

Meglepően jól teljesítő korrektor. Iszonyú sűrű és én azt hittem nagyon befog ülni a szem alatti apró ráncokba, DE nem!! És ez egy csoda számomra, nem mászik el, egésznap ott marad, nekem van egy kis dewy finish-e, de lehet, hogy csak a fényvédő miatt látom így, mit alá teszek. A színskála am itthon kapható az konkrétan szégyen, a douglasban van 3 (!!!!) szín, de ez a korrektor 24 árnyaltban kapható. Így számos swatch nézegetés, douglasba próbálás után sikerült beszereznem a tökéletes színt, ami nekem a 11,5 C. Nagyon kevés kell belőle a teljes fedés eléréséhez, ez így rendkívül gazdaságosnak mondható kiszerelés, szerintem előbb fog lejárni, minthogy eltudjam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Mofi

2021. november 29.

Nagyon kellemes sűrű, mégis krémes állaga van, ami jól eldolgozható, illetve jó fedést biztosít. Közepes-erős fedés közöttinek mondanám. A pattanásaimra, bőrhibákra használom és tetszik a végeredmény, viszont púderrel (fenty porpúder) fixálva is beleül a mimikai ráncokba, ezért vontam le egy csillagot. Nem gondolnám, hogy ennyi pénzt megér, drogériában is talál az ember ilyen teljesítményű korrektort szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

juditviktoria

2020. február 24.

Gyönyörűen fed,ott marad a helyén,nem ül bele a ráncokba......azt hiszem megtaláltam a tökéletes korrektort!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

GyongyiCsoban

2019. december 19.

Szuper termék, nagyon nagy kedvenc, a legvilágosabb színe nekem tökéletesen bevált, nem ül meg a kisebb ráncokban sem, gyönyörűen eldolgozható, és esküszöm meg nem mondaná senki, hogy korrektor van a szemem alatt ( vagy pattanaásokon :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Collagen Amino Acids, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Phytonadione

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

K vitamin. Zsírban oldódó vitamin, melyet a máj állít elő. A K vitamin véralvadás serkentő hatású, mely vérrögöket okozhat. A hajszálerekben, seprűvénákban keletkező vérrögök hatására a kis erek elhalványulnak vagy eltűnnek, így a kozmetikumokban a K vitamint az elszakadt hajszálerek és a szem alatti sötét karikák kezelésére használják. Természetesen a bőrre kent K vitamin nem szívódik fel olyan mélyen, sem olyan mennyiségben, hogy véralvadást serkentő hatása egészségügyileg aggályos lenne. Hogy valóban segít-e a K vitamin a szem alatti sötét karikákon azt több tanulmány is vizsgálta, melyek leginkább arra jutottak, hogy mérsékelten segít. További részletek a K vitaminról a kozmetikumokban a cosmeticscop-on.

Methylparaben i I ta I par 0 0