It's Skin

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről

25% tigrisfű (centella asiatica) tartalmú BB krém erőteljes nyugtató, gyulladáscsökkentő hatással.

2 árnyalatban kapható

Bacillus/Centella Asiatica ExtractTitanium Dioxide / CI 77891 sz Cyclopentasiloxane eo I szil Isododecane eo Dimethicone eo I szil 1 0Octinoxate f 0 0Glycerin h 0 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Butylene Glycol h 1 0Cyclohexasiloxane eo I szil CI 77492 sz Diisostearyl Malate ti I eo Niacinamide v Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate Sodium Chloride Polymethyl Methacrylate Disteardimonium Hectorite Triethoxycaprylylsilane szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Ozokerite Sorbitan Isostearate eu 1 0CI 77491 sz Glyceryl Caprylate eo I eu Ethylhexylglycerin Propylene Carbonate CI 77499 sz Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Hexyl Dimethicone Sodium Hyaluronate h 0 0Adenosine gy Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil i Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Cymbopogon Citratus Leaf Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Madecassoside a I gy Water / Aqua Tillandsia Usneoides ExtractNelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Zostera Marina Extract Hydrogenated Lecithin eu Polyglyceryl-10 Oleate Madecassic Acid Asiatic Acid Asiaticoside a

It's Skin Tiger Cica Blemish Balm Cover SPF50+ / PA++++ (Ajándékkal!)
Ár: 2500 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: 1 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/foxpost
tara95

2019. április 13.

Mostanában szép volt a bőröm, ezért kicsit hirtelennek éreztem a vásárlást. Aha, megérkezett, 2 napra rá ki is pattogtam :(

Úgyhogy lesz ám dolga bőven. A színe tökéletes, sárgás-neutrál, a 01-es az enyém. Szép, közepes fedést ad. Bőrfénye van, mindig keveset kenek a bb krémekből, úgyhogy egyelőre nem látom, hogy fennálnának azok a negatívumok amelyeket a korábbi véleményezők emlegettek.

Ami a hátránya, hogy isssszonyatosan folyik, de tényleg, egyszer meg is nyomtam véletlenül, fuh, ment mindenhova. Illetve elég érdekes gyógynövény-teafa illata van, persze ez eltűnik.

Néhány használat után el kellett adnom.

Sajnos inkább száraz bőrre való, rajtam a vízhiány ellenére megcsúszik, nagyon hamar kifényesedik illetve ha ez van rajtam, akkor minden bőrhibám világít, mert nem marad meg rajta a korrektor....illetve nia van benne, tehát nemhogy segített volna, még rosszabb is lett a helyzet. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Néhány használat után el kellett adnom.

Bereczramona

2019. március 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá. A finishe, amikor felkenem, tetszik. Nehéz ilyen világos alapozót találni (bb krém, de nekem inkább alapozónak tűnik) Tényleg elég fényes, ragacsos az állaga.
Próbáltam alá több féle primert, szérumot, és felé mattító, fixáló púdereket, de sajnos fél órával felkenés után már kezd elmászni, csúszni.
Nem bántam meg, hogy megvettem, mert el tudom használni. Amikor csak reggel kávézgatok a barátommal, vagy tudom, hogy valaki jön hozzám egy kicsit, vagy amikor csak egy órám van, olyankor ehhez nyúlok. A tudata is jó, hogy gyógyít. Szóval elhasználgatom, de nem fogom újra venni. Viszont meghozta a jedvem ahhoz, hogy kísérletezgessek a koreai bb krémekkel, cushionokkal. Jelenleg 3 van hozzám úton.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

ssyakaky

2019. március 12.

a sötétebb árnyalatot hasznalgatom néha, de nem nagyon tetszik. nekem egy leheletnyit sötétebb a kelleténél, de nem annyira vészes. sokkal folyekonyabb, mint az előző bb krémem, jól fed, szépen terül. lemosás utan szoktam látni, hogy a pirosságokat is lehúzza. viszont ami nagyon idegesít benne, hogy úgy fénylik tőle a bőröm, mintha egy vödör strobe creamet kentem volna magamra. még soha nem tapasztaltam ilyet, es szörnyű. mattito puderrel lehet javítani a helyzeten, de csak ideig-oraig. másik dolog ami nem tetszik, hogy gyorsan kopik a zsírosabb reszekrol (t-zona). fontolgatom, hogy megvalok tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

NDCsilla

2018. november 7.

Ez egy CSODA! Csupa-csupa nagybetűvel :) Sosem hittem volna, hogy ennyire imádni fogok egy BB krémet, de ez tökéletes! A neten hallottam róla ódákat, így megrendeltem. Úgy tudom, Magyarországon nem kapható, én a jolse.com-ról rendeltem, kb.15 nap alatt itt is volt, úgyhogy nem mondanám, hogy nagyon problémás lenne a beszerzése. Két árnyalatban kapható (01-light, 02-natural, azt hiszem). Én a világosabbat választottam,ami tényleg de tényleg nagyon világos :) Az állaga közepesen sűrű, krémes, nagyon pigmentált és nagyon jól eldolgozható. Komolyan, mint egy arckrém, s már fenn is van! :) Nem foltos, szépen egységesít. Imádom, tényleg! Biztos, hogy újra fogom venni, a nyári időszakban valószínűleg a 02-es árnyalatát. Olyan BB krém, aminek szuper a fedése, a kezeddel hipp-hopp felkenheted, s ráadasul apolja is a bőrt (szuper a pattanásokra és a pattanás után maradt foltokra is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trimethylsiloxysilicate, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77499

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.