Jean Patou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2015. október 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatjegyei: narancs, mandarin, körte, feketeribizli, bergamot, banán, török rózsa, jázmin, bulgár rózsa, vanília, pézsma, pacsuli, ámbra

Papec

Korcsoport: >54
2017. január 23.

Nagyon szép illat! Évekkel ezelőtt volt belőle egy nagy üvegesem, mindenhol áhítattal dicsérték. Mikor magamra fújtam, éreztem, hogy én vagyok a Nő, az Anya és a Szerető. Meleg, hihetetlenül tartós és egyedi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 23.

illatvarázs*

2016. január 7.

Csodás, gazdag illat, tele élettel, tartalommal. Én nem szeretem a ciprus-virágos illatkategóriát, de ez nagyon más, mint az általam eddig ismert hasonló kategória. A gyümölcsök rajtam nem dominánsak, talán egy rövid ideig a banán, aztán inkább a virágok, de semmi köze a megszokott virágillatokhoz. Egy idő után a pacsuli veszi át a hatalmat, de ez is valahogy más. Nem fémes, hanem púderes lecsengésű lesz. Sosem éreztem hasonló illatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

sephora

2013. május 13.

Hűha… én lennék az első, aki a Krémmánián Jean Patou illatot véleményez?

Egy 5 ml-es minta boldog tulajdonosa vagyok. Nem tucat illat, az biztos... Nagyon egyedi, érdekes illat, amelyben nagyon szépen bontakoznak ki az illatjegyek, óráról órára változnak, szép harmóniát adva. Első illatoláskor nem voltam benne biztos, hogy szeretni fogom, de amikor magamra fújtam, kellemes csalódás ért.
Sajnos nincs olyan kifinomult szaglásom, hogy be tudjam azonosítani a kibontakozó illatjegyeket, de a fekete ribizlit jól be tudom azonosítani.
Ez egy számomra fűszeres alapokon nyugvó kissé fanyar, üde, gyümölcsös-virág illat, viszont paradox módon mégis picit „nehéz” – viszont egyáltalán nem tolakodó módon, inkább vibrálóan karakteresnek mondanám. Nyáron nem tudnám viselni, szerintem a nagy melegben zavarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Hűha… én lennék az első, aki a Krémmánián Jean Patou illatot véleményez?

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.