Jean Paul Gaultier

Ár:   11490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013-as Male flanker, szintén Francis Kurkdjian alkotása.

Friss, jeges változat. Menta, abszint, levendula, üröm, narancsvirág, pézsma, zsálya.

Plakátján egy lenyűgöző Kaylan Falgoust pózol.

Carlito

2015. szeptember 21.

Nem rossz ez is édes de nem annyira fojtó mint a sima..fiatalosabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Nem rossz ez is édes de nem annyira fojtó mint a sima..fiatalosabb...

Málni

2013. július 17.

Ma én is kipróbáltam, a neve nem teljesen helytálló, Fleur du male-t illetné inkább a szépséges jelző!:)
Nagyon friss mentás-fehér ürmös cucc, más mint a régi Le male, sokkal könnyedebb, de igazából engem nem tudott meglepni ez az illat, mert vhonnan olyan simerős, mintha éreztem vna már korábban is. Nem tartós?? Nem-e? 15h körül fújtam belőle a kézfejemre, azóta mostam kezet többször is, most van 21:48 és még mindigi érezni!:) Szval erős és tartós, csak úgy mitn az original verzió, nyárra-tavaszra, sőt még őszre is kiváló:) Mivel illatra nem tudott újat hozni számomra, ezért csak 4 star...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

x

2013. április 13.

Na ma megszaglásztam és fújtam egy kicsit a kacsómra, sokkal jegesebben indít, mint vártam, nem csak egy könnyed vizes citrusos cucc, tényleg illik hozzá a plakát. A menta és abszint nagyon izgalmassá teszi azt a kb 5 percet, amíg érezhető a bőrön. Tartóssága sajnos semmi. Leszáradáskor kellemes limonádé. :D
A tartósság eléggé legyengíti ezt az amúgy kellemes nyári illatot. A jegesmedvés plakát a szép fiúval ezt ellensúlyozza az abszolút szubjektív pontozásomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.