Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Naddlina, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   $18
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Jeffree Star 2017-es nyári kollekciójának rúzsai.

5 nude árnyalatban elérhető

ReiraShiver

2018. január 2.

Nekem a skin tight tetszett nagyon, viszont élőben borzasztóan pink (nekem). Egyáltalán nem nude, és szörnyen áll a barna hajammal, bár biztos jól megy a szőke hajhoz, úgyhogy én nagyon átverve éreztem magam vele. Szerencsére Thick as thieves már sokkal jobban tetszett. Élőben kicsit vörösesebb, nem barnásabb, de tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

thesmell

2017. november 3.

Nekem a Birthday Suit árnyalat van meg. Nem vagyok annyira megbarátkozva, online képeken és élőben is maga a rúzs rózsaszín-barnás nudenak néz ki, de amint felviszem sokkal inkább barackos színe lesz. A szám természetes színe nem erős, nem hiszem, hogy az befolyásolná a színt.
A Lip Ammunion-oknak hivatalosan szatén finish-űnek kellene lenniük, ez inkább a mattra hajaz, mindenközben pedig nagyon kemény állaga van a rúzsnak. Maradok Jeffree folyékony rúzsainál, azok nagyon jól beváltak nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate