Jessica Simpson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád:orientális-virágos

Illatjegyei: ribizli,körte,barack,mandula,karamell,jázmin,gardénia,vanília,szantálfa,ámbra

laracroft

2021. január 19.

UPDATE: 7 év (!) után jövök újraírni a véleményemet. Az elmúlt hét évben többször rátaláltam, majd meguntam, de szinte mindig valami hasonlót kerestem, csak épp sose találtam. Sem a drogériák polcain, sem a niche parfümériákban. Úgy gourmand ugyanis, hogy nem "ehető". Finom, parfümös jellege van, nem lesz tőle ételszagú az ember, és a vaníliája se megy át autóillatosítóba. Most télen brutál tartós is rajtam, igaz, az ízlésem is sokat finomodott - amit hét éve halványnak találtam, az most kifejezetten erősnek hat. Nagyon szeretem. Kellemes, komfortos, karamellás-vaníliás parfümillat, igazi bújós, hívogató.

Nagyon sokáig csak vágyakoztam utána, finom karamell, vanília, ribizli........aztán szépen összeszedtem rá a pénzt és megrendeltem. Szerettem, de csalódás volt. Kellemes, vaníliás, meleg illat, de nekem túl könnyed, túl is adtam rajta. Sajnos van igazság abban, amit az előttem szóló írt, pontosan azért váltam meg tőle, mert jelentéktelennek és halványnak tartottam. Viszont az idő megszépíthette az emlékeket, és az én orrom is változik, de most épp hiányzik. Újabban pont a finomabb illatokat kedvelem, és a Fancy nem túl erős.
Szerintem egész egyszerű vaníliaillat, egy nagyon enyhe csavarral (gyümi/karamell). Finom, de nem eget rengető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

wallflower87

2020. július 21.

Szerintem ez egy isteni finom kis illat! Mivel külföldi, Youtube-os berkekben nagy népszerűségnek örvend, viszont itthon sehol sem lehet kipróbálni, így vakon vettem itt a Piactéren, és egyáltalán nem bántam meg, sőt, inkább kellemes csalódás volt számomra ez a parfüm. Én valamiért azt gondoltam róla, hogy egy nehezebb, émelyítőbb illat, de az édesség ellenére inkább könnyed, mégis érezhető a bőrön. Szerintem univerzális, abban az értelemben hogy nem csak hidegben, hanem nyáron is lehet használni, mivel olyan kis vidám és a gyümölcsök adnak neki egy kis frissességet. Nevével ellentétben nem egy elegáns, kiöltözős illat, viszont akár egy lazább munkahelyre is simán el tudom képzelni, nem érzem túl gyerekesnek, vagy komolytalannak.
A Juicy Gold Couture-ra nagyon emlékeztet az összhatás, én ennek nagyon örülök, mert a Juicy-m már elfogyott és bár messze nem egy pótolhatatlan illat, mégis azon kaptam magam, hogy kicsit hiányzik, annyira viszont nem, hogy újravegyem. Most már nem is kell ezen tipródnom, mivel ez a kis parfüm tökéletes utánpótlás, talán még jobban is tetszik az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Parfuwoman

2018. március 16.

Sziasztok !
Annyi jó véleményt olvastam,s láttam róla youtube -on,hogy érdekelne,milyen . Nem tudja valaki véletlenül ,hol tudnám megszagolni?
Köszi !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Sziasztok !
Köszi !

Luna1024

2017. október 22.

Jessica Simpson parfümjeit a celebillatok kategóriájában nagyon nagyra tartom, mert mind tartós, finom illat meglepően igényes köntösben. Ha engem kérdeztek, mindegyik jó alternatívája náluk jóval drágább illatoknak: az I Fancy You nekem egy Chanel Chance Eau Tendre EDT-hasonmás, a Fancy Nights rajtam valamiért Lolita Lempicka EDP-szerű, és a Fancy... Hát, Ő is hasonlít valamire, de még nem sikerült megfejtenem a megoldást (talán valahol félúton van a Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture és az Yves Rocher bourbon vaníliás illata között?). :)
Hadd kezdjem azzal: csodálkozok egy picit, hogy nem népszerűbb itthon, ugyanis Fragrantica fórumok és posztok olvasása közben lépten-nyomon beleszalad az ember, szinte mindenki ismeri, és nem létezhet gourmand illatokat felsorakoztató lista, amin nem szerepel ez az illat. :) Bár a polcomon az utóbbi időben jelentősen megfogyatkoztak az igazán édes illatok, ezt a fenti okokból kifolyólag kötelezőnek éreztem kipróbálni, így kemény 2900 Ft-ért vettem itt kb. 20 ml-nyi mennyiséget egy kedves lánytól.
Azt kell mondjam, hogy ebben az egyszerű, de szép üvegben az egyik legfinomabb édes illat rejlik, amit valaha éreztem! Az elején érződik egy nagyon pici műanyag-szag (nem szintetikusság, hanem valóban olyan, mintha valami műanyag tárgyat szagolgatnék - nagyon furi...), na mondom: "te okos, már megint mit sikerült venned, és miért nem fejezed be végre az impulzusvásárlásokat?!" :( Elkönyveltem magamban, hogy nem leszünk barátok, és hogy micsoda szerencse, hogy csak 2900 Ft-ot költöttem rá, majd tovább végeztem a dolgomat. Alig 5 perc múlva elkezdett lengedezni körülöttem egy elképesztően kellemes, csábítóan édes illat, valami olyan, aminek köze nem volt ahhoz, amit kifújás után éreztem! Csodás krémes tejkaramella illatot éreztem, icipici fás felhanggal, pihe-puha mandulával és leheletnyi lédús barackkal... És nélkülözve bármiféle szintetikus mellékzöngét, ami pedig más celebillatoknak gyakorta sajátja szokott lenni! Bár az iménti leírás egy nem túl egyedi illatot sejtet (mind találkoztunk már tejkaramellás illatokkal, valószínűleg nem is eggyel), a valóságban mégis egy sokkal különlegesebb alkotásról beszélünk, mint azt elsőre gondolnánk. Nem túl összetett illat, de bújós, bekuckózós, nőies, szuper hétköznapi őszi-téli parfüm, amit végtelenül komfortos érzés viselni. Nagyon édes, így nem mindenkinek tudom ajánlani, de fura mód én mégsem érzem émelyítőnek. :)

Szerintem nagyon jól eltalálták az arányokat, és sikerült létrehozniuk az egyik legigényesebb celebillatot, amivel valaha találkoztam. Nálam alapdarab lesz, ezt már most látom. :) Ja, majdnem elfelejtettem, pedig nagyon fontos: nemcsak illatában, hanem tartósságát illetően is köröket ver a nála jóval drágább társai 80 %-ára!!!! :) Döbbenetesen ragaszkodó: egyetlen fújás (!!!!) reggeltől estig intenzíven érződött a nyakamon! Ha így vesszük, az a 100 ml, amit nem mellesleg potom összegért lehet megszerezni, valószínűleg évekig elég volna... Ár-érték arányban igazán jó vétel! :)
Nagyon pozitív csalódás, és tökéletes példa rá, hogy nem csak az lehet jó, ami drága... Biztosan újraveszem, ha elfogy. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Doridori

2017. január 1.

Húú, sajnos nekem ez nem tetszik. Bocs mindenkitől, aki szereti, de ez nagyon nem karamelles meg sütis, meg gyümölcsös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

krémparádé

2016. november 13.

Tél közeledtével érdekelni kezdett ez az illatka. Édes, meleg, bújós illat, így, egyszerűen. Cukor és édességek, mégsem az a fajta gourmand, amit megenne az ember lánya, olyan ez, mint a mézeskalács házikó, inkább dísznek teszik ki, de senki sem harapna bele. Azokra a napokra való, amikor bekuckózunk vagy karácsonyi vásárt nézünk, sétálunk a hóesésben, nyugi van, nincsenek kihívások, nem kell senkinek sem megfelelni, és amúgy meg nem történik semmi különös, csak annyi, hogy vágyunk valami rettentően édes illatfelhőre magunk körül ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

pomme

2016. november 2.

Nem javaslom vakon megvenni, rajtam a sárgabarack kiválik az öszes jegy közül és ordenáré módon ordít a maga cefrés/rohadt/olcsópálinkás szagával. Hogy mellette ott reszket a sarokban az imádnivaló karamell meg a többi gyümölcs, az semmit nem segít, amíg ez a részeg barack letarol mindent. Nem tudom, miért csinálja, talán rosszat vettem, vagy csak engem utál. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Cintia04

2016. október 4.

Nem igazán szeretem a celeb parfümöket valahogy rajtam mindnek ugyanolyan illata van vagyis sajnos olyan semmilyen. Egyáltalán nem szeretem sem az énekes/színésznőt de ez valahogy nem vette el a kedvem a parfüm kipróbálásától mert nekem mindig az összetevő az ami eltud csábítani és ami érdekel és ennek a szépségnek kifejezetten olyan összetevői vannak amiért odavagyok rendesen és főleg így együtt nagyon jól harmonizálnak és jól össze van rakva ez az illat. Ha nem tudnám, hogy celeb illat valószínűleg rá sem jönnék ha vakon valaki mutatná nekem, hogy ez az. Édeskés de nem vattacukrosan inkább amolyan virágosan édes karamellás, vaníliás. Kifújáskor én érzem a jázmint a gyümölcsökkel ami ad neki egy kis friss vonalat ami egész szépen megmarad még akkor is mikor előtörnek az édesebb és karakteresebb jegyei. Meglepően de tartós is és van egy aurája az embernek evvel az illattal szóval nem illan el fél óra múlva sőt egész nap tart ha már a végén bőr közeli is marad de a ruhából bizony árad az finomságos illat egész nap. Nevetségesen, vicces árát viszont nagyon megéri. Ha én ezt hamarabb ismerem tuti már a kollekciómban lett volna már régen. Nem baj mert ma végre az enyém lett. Őszi szeles időben és igazi téli hidegben tud ő érvényesülni és olyan jó beleburkolózni, puha mégis sexy illat. Evvel az illattal az ember nem marad szégyenbe. Az üvege is kimondottan elegáns és bájos. Jessica Simpson én nem szeretlek de amihez adtad a neved azért jár a pacsi és a csillagos ötös is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Timi8

2016. augusztus 20.

Update: Nagy kiszerelès újra beszerezve! Nincs mese, nem tudtam nèlküle tovàbb èlni, pontosabban aludni. Amúgy is "rossz alvó" vagyok: az a sokat mocorgós, gyakran felèbredős, rosszat àlmodós, nehezen visszaalvós... Ez az illat pedig elandalít ès megèdesíti az àlmom, tehàt kell! Mèghogy kell, alanyi jogon jàr nekem! A lènyeg, hogy valóban egy vègtelenül puha karamellillat, igazàn bújós, olyan illat ami valóban ellazít, megnyugtat ès a pàrom is dícsèri. Este felfújt 2 fújàsnyi ebből pedig nagyon szèpen (bőrközelben èrezhetően) megmarad. Felpontoztam, mivel kevès az a parfi amit újraveszek.

Hùù, szegényke kapott ám hideget-meleget! ...de leginkább hideget. Már emiatt is kiváncsi voltam rá! Nos, tegnap megérkezett, és a kezdeti alkoholosságot leszámìtva én egy megnyugtatò, nagyon puha, édes illatot kaptam. Bőrön sokkal-sokkal szebben kijön maga az illat, mint ruhán (pedig én az utòbbi évben inkább ruhára fùjkálòs lettem...) Éjszakára is ebből fùjtam pròbaképp, sikerült jòt aludnom :))) /már megérte!/ és most reggel is szépen érezhető a ruhámon, bőrömön már csak alig, de még ott van. 5-öst tőlem sem kap, de azért egy 4-est simán megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Dormir

2016. június 3.

Na, ez még trükkös!!!! A Fragrantica vélemények alapján egy erős parfit vártam. Csalódás volt. Enyhének éreztem. Kis bogyós gyümi, cukros lötyi. Leírtam.
Aztán egyszer reggel felkelés után spriccentettem egyet, majd visszaaludtam, és ínycsiklandozó cukrászdáról álmodtam, mese sütikkel. Az ébredés pillanatában erősnek éreztem.
A barátom szerint Nagyon érezni, és palacsinta :-)
Egyre függőbbé váltam. Fújtam sokszor újra, és megszerettem. Édes, de nem cukros, nem csokis, hanem olyan frissen sütött tészta, vaniliával, karamellás, gyümölcsökkel.
Szerk.: Imádom!!!! Állandó jó barátom. Szeretem a sütis, karamellás gyümölcsökkel megszórt, otthonos, vidám, mégis nagyon csinos kis illatot!!! Fogy és fogy. Nem szívesen vagyok még nélküle.

Na, kérem,nagy sláger lett a családban! Olyan vigasztaló, kedves, csinos kis illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

A barátom szerint Nagyon érezni, és palacsinta :-)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.