Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Elasztin és aloe tartlamú feszesítő, hidratáló koncentrátum a sima, rugalmas szemkörnyékért. Liposzómába zárt E- és A-vitaminjai segíthetik a bőr regenerációs folyamatait. Minden bőrtípusra ajánlott.

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 2499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Andrea27

2017. október 29.

Én is készülék mellé kaptam, egy másik Nivea krémmel használom felváltva, a készülékkel együtt és simább lett tőle a bőröm. Kicsit csip eleinte, de más gondot nem okoz. Nekem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Noah27

2017. március 7.

Olyan gyulladt pattanásokat okozott,hogy öröm helyrehozni napok óta.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Olyan gyulladt pattanásokat okozott,hogy öröm helyrehozni napok óta.....

gabbica

2016. április 4.

Az enyém bontástól számított 6 hónapig jó már, ezek szerint javítottak a dolgon. A szemkörnyék-ránctalanító géphez kaptam szintén, nekem nem igazán vált be. Ragacsos nagyon, kifejezetten nehéz a masszírozó gépet használni vele, mert hozzátapad és nem siklik, hanem húzza a bőrt...A hatása igazából nulla, se jót, se rosszat nem tapasztaltam. Elég gyorsan felszívódik legalább. Elhasználgatom, ha már van kategória...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Zsildom

2015. március 30.

A Jimjams szemkörnyék-ránctalanító készülékhez mellékelték. A pipetta használatát meg kellett tanulnom, pontosabban a "cseppentek az ujjamra, majd villámgyorsan felkenem" mozdulatsor eleinte nemigen talált célba:) A tapasztalatom az, hogy teljesen száraz bőrön egyben marad a csepp amíg felliftezik a szemkörnyékre, (az előző csepptől) nedves ujjon azonnal szétmászik, érdemes kezet törölgetni. A szérum gyorsan beivódik, enyhén kisimít, előkészíti a bőrt a további ápolásra. Reggeli duzzanattal nem volt dolgom mióta használom (a masszírozó géppel együtt). A krémjét nem vettem meg, az eddig beváltat (Paula's Choice) használom, nem kerültek összetűzésbe. Egyetlen negatívum: kibontástól számítva egy hónap a szavatossági ideje. Naponta kétszer kenegetem, nem sajnálom, mint írtam eleinte locsolódott mindenhova és egy hónap alatt a felét, ha elhasználtam. Ezért levonok egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Elastin, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gombaellenes tartósítószer.