Jimjams

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Alveolashop.com, 499 Ft

Kivételes hidratálást biztosító, könnyen beszívódó kézkrém mandulaproteinnel, kamillával és panthenollal. Zsíros bőrérzet nélkül puhítja és táplálja a kezeket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Jelizz

2020. április 3.

Nem volt draga es jo is picike az illata is tetszik. Gyorsan beszarad de nem hidratal ellege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

donett0629

2018. május 29.

Az illata kellemes, de zsíros és ragacsos marad a bőröm a használata után. Nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

mankaa

2018. január 21.

Ha fele olyan jó lenne, mint amilyen kellemes a csomagolása, már nyertem volna. De ez ragad, nagyon csípi a kiszáradt kezemet, lassan szívódik fel és hatástalan. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Elkofen

2017. december 25.

Az eddigi legrosszabb kézkrémem. Iszonyat vacak, gyenge és kevés. A csomagolása szép, de más jót nem tudok erről mondani. Az illata semleges.
Folyós, nem hidratál és nem ápol. Ha keveset kenek, akkor színte zéró hatás.
Ha kicsit többet veszek belőle, akkor pedig rém lassan szívódik be. Tiszta pénzkidobás és télre haszontalan. Csak olyan úrinőknek ajánlott, aki semmi házimunkát nem végez és nem éri víz a kezét. Katasztrófális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

Folyós, nem hidratál és nem ápol. Ha keveset kenek, akkor színte zéró hatás.

fashionlinehungary

2017. április 27.

Az illata nem rossz, de szörnyen ragacsos, bemegy a körmöm alá, ráragad minden szösz a kezemre miután bekentem. A legközelebbi kézmosásnál érezhetően le is jön. Sajnos nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Cherryeszti

2017. február 6.

Nem rossz, de nem ez a kedvenc kézkrémem. Ha túl sokáig kenem a kezemen, akkor apró kis hernyók lesznek a kezemen, gondolom nem tud beszívódni rendesen. Az illata olyan semmilyen. Nem rossz amúgy, éjjelre teljesen jó, de nappal egy jobban beszívódót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

pocakoslany

2017. január 30.

Én is a csomagolása miatt vásároltam meg, tipikus táska méret. Nekem sincsenek jó tapasztalataim vele sajnos. Zsíros és ragacsos marad utána a kezem,meglátszik minden kilincsen, a telefonomhoz sem lehet kézkenés után nyúlni. Nagyon nehezen szívódik be, mozdulatlanul kell vele 10 percig ülni.Próbáltam már, hogy kevesebbet tegyek belőle, de akkor meg semmit nem ér, tipikus irodai munkához való, azoknak, akik ráérnek szeánszozni munka közben. Az illatával egyébként nekem nincs bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

lhekszi

2017. január 24.

Még valamelyik Pixibagbe volt azt hiszem a kis méretű kiszerelés belőle és én bent az irodában használtam el. Szerettem, mert kevés is elég belőle, jól hidratál, nem marad ragacsos utána a kezem és szerintem az illata is jó. Nem tudom behatárolni, hogy mihez hasonlít, de számomra semmiféleképpen nem büdös. Akinek esetleg nem szívódott be, ragacsos maradt, próbáljon meg kevesebbet kenni először, mert tényleg nagyon kicsi is elég belőle és hidratált marad tőle a kéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

csokibeka

2017. január 20.

Kompakt méretű, táskáimba mindig ezt hordozom. Hatása is megfelel, bár naponta többször kell krémeznem a kezem, ezen még egy kézkrém sem tudott segíteni. Aránylag hamar beszívódik, az illatával sincs bajom jó kis termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kremcica

2017. január 12.

Update: elhasználtam egy tubussal, többé kevésbé használt is. Az illata sem vészes, csak első szaglásra fura. Adok neki még egy csillagot, nem olyan rossz termék ez. :)

Nekem nem olyan borzasztó mint a lenti hozzászólásokban leírtak. Fura szaga van ez biztos, de szagoltam már büdösebbet is. Hatásos, szépen puhít és nekem nem is marad ragacsos. Icipicike kell belőle jól eldolgozva és nincs vele gondom. Hozzátenném hogy szerencsés típus vagyok és nem száraz a kezem alapból, csak takarítás és a hétvégi mosogatás után kell bekennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin, Honey
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.