Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andy0902, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Naturia hidratáló testbalzsam friss gyümölcsös illattal,biztosítja az optimális bőrápolást. Használatával bőre puha, selymes tapintású lesz. Speciális formulája hidratáló eper kivonatot tartalmaz.

andy0902

2013. szeptember 9.

Tegnap véletlenül bukkantam rá az Auchanban. Nézegettem a kézkrémeket, s egyszercsak megláttam ezt. (nem írom,h őt,mert utálom amikor egy tárgyra azt mondják,h "őt"). A csomagolása egyből felkeltette a figyelmemet(tejszín meg eprek láthatók rajta), megillatoltam,hát az is nagyon kellemes volt. Picit kinyomtam belőle, tesztelés-képpen bekentem vele a kezem, rögtön feltűnt,mennyire lágy krém, szószerint olyan mint a vaj,mikor kinyomom a tubusból, még normál krém állagú,de pillanatokon belül a kéz melegétől felolvad mint a vajdarabka, és mikor szétkentem a kézfejemen,egy kis mennyiséget,észrevettem,h valóban pillanatokon belül beszívódik,tényleg semmilyen nyomot nem hagy,se zsírosat,se semmilyet. Sok krémre csak ráírják ezt,de nem tartják be ígéretüket, nos erre a krémre ez nincs ráírva, viszont igaz! A kezem jó puha lesz tőle,abszolút nincs semmilyen ragacsos érzet,se más kellemetlenség, csak a puhaság,és egy nagyon fincsi epres illat a bőrön,amely még 2óra múltán is érezhető. Meg is vettem nyomban,ezt vétek lett volna otthagyni. Főleg ennyi pénzért! 200 ml-es krém mindössze 590 ft-ért! Nagyon megérte!! Tökély!!! Ja amúgy nem szoktam megbízni az ilyen számomra ismeretlen márkákban mint ez a Joanna(ezelőtt még sosem hallottam róla), főleg,h lengyel, de nagyon örülök,h megvettem, és eldobom az előítéleteimet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3