John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Incus, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

John Frieda Dream Curls, egy alkohol-mentes formulát tartalmaz, amely  haját szuper selymessé, egészségessé és élettel telivé varázsolja. Innovatív magnéziummal dúsított formulája behatol haj rétegeibe hogy helyreállítsa annak rugalmasságát, valamint fokozza a természetes göndörséget és táplálja a hajat, ellenben más spraykel  nem zsírosítja el.

KezdoManias

2018. december 24.

Nagy lelkesedéssel csaptam le rá a Müllerben én is, de egyelőre sajnos a kidobott forintjaim mennyiségét gyarapítja... Próbálok alkohol-, szilikon- és foszfátmentes termékeket használni, hogy ne száradjon ki nagyon az erősen hullámos hajam. Igy 40 felé ez a legújabb heppje... Ilyeneket nehéz találni, ennél a cuccnál legalább az alkoholmentesség pipa.
A kelleténél többször hordom egyenesen (körkefével száritva, nem vasalva), így belátom, ezeknek a hajkencéknek nincs egyszerű dolga. Sajnos ez sem járt nagy sikerrel - szöszös maradt a hajam, nem alakultak ki tincsek. Mintha kifésümtem volna...
Nálam sajnos (vagy nem sajnos) a Balea göndörítőkrém (és még a tigi hasonló terméke is) sokkal jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Edccsi

2017. december 11.

Abszolut elégedett vagyok vele. Hormonális változások hatására felerősödtek a hullámok a hajamban, új megközelítés vált szükségessé az ápolásában és a formázásban. Eddig mindenhol csak göndörítő termékeket találtam, de nem göndör/ hullámos hajra valókat. Ezek inkább elnehezítették a hajamat és ettől kínyúltak a loknik. Boldog vagyok hogy rátaláltam erre a termékre (a Müllerben kapható sötét csomagolásos változatra). Először megíjedtem, amikor levegőn szárítva kemény, hullámos tincseket kaptam. Mielőtt a töveknél is teljesen megszáradt volna - mert ettől kicsit türelmetlen és csalódott voltam- nagyon alacsony fokozaton rászárítottam hajszárítóval, előre lógatva a fejem, paskolva a hullámokat. Ennek hatására az "összetapadt" tincsek keménysége megszűnt és helyette csodás loknikba rendezett maradt a hajam. Megvett magának, mondhatom. Ezekután kipróbáltam a wunder pakolást is, amiről írtatok. Imádom az összhatást. Sosem vollt még ilyen ápoltan-laza-elegáns a frizurám. Azt hiszem sorra veszem a többi terméküket is, úgy tűnik nagyon értenek a rakoncátlan tincsekhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

BettinaPinter

2017. április 22.

Rendesen szenvedek én is a csomagolással, kb lehetetlen jól ráfújni a hajamra. Mindig egy helyre fúj rengeteget, így ragacsos lesz utána a hajam. Amúgy nagyon jó lenne,ha néha sikerül jól eloszlatnom,de ennyi pénzért igazán beruházhatnának egy jobb adagolóra,mert ez rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

bogirepcsin

2015. január 10.

A Müllerben vettem 3000 forintért, Traumlocken néven fut ott, de az összetevői (közel)azonosak.
A csomagolását nagyon nem kedvelem, mivel egy kis helyre nagyon sokat fúj, így nehéz úgy adagolni, hogy ne legyen kemény-ragacsos a hajam. Viszont ha sikerül eltalálni a mennyiséget, akkor csodát lehet vele tenni, mivel egy nagyon multifunkcionális termék. Az alkoholmentessége hatalmas pluszpont, a csomagolásán pedig az áll, hogy még a hőtől is véd 220 °C-ig, plusz ápolja a hajat, és nálam a hajhab feladatát is nagyon jól ellátja (összetapasztja a hullámos-göndör tincseket a jó értelemben).
Viszont a csomagolását tényleg nagyon utálom, gondolkodom egy Gliss Kur üvegbe való áttöltésén, mivel az nagyon jól porlaszt, csak félek, hogy hiába mosom ki az üveget, hamarabb megromlik a termék (van ebben ráció? :D).
Ha valakinek ilyen tapasztalata, ne habozzon megosztani :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Ha valakinek ilyen tapasztalata, ne habozzon megosztani :D

mariib

2013. április 13.

Termeszetesen gondor hajam van, nekem nagyon bevalt ez a termek, puhabba, fenyesebbe teszi a hajat, es szepen rendbe teszi a rakoncatlan csigakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Incus

2012. november 10.

Én csak ritkán használom, mivel így is már sok kencét használok a hajamra. Családtagok és barátok haját én szoktam vágni, és vágás előtt a hajpakolás után fújom be ezzel a (női) haj hosszát. Ők is és én is azt vettem észre, hogy az előtte száraz hajuk sokkal élettel telibb és ragyogóbb attól függetlenül hogy egyenes vagy minimálisan hullámos hajuk van. Ezért döntöttem úgy hogy én is bevetem ezután a saját hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző és hajfixáló polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).