John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller drogériák
Kategória:   Hajápolók

Rugalmasságot és simaságot kölcsönöz a rakoncátlan tincseknek. Hidratálja és regenerálja a száraz, sérült hajat, selymes csillogást kölcsönöz a hajnak és segít a töredezettség elleni védelemben. Amino-Repair komplexet tartalmaz.

katakovacs

2018. január 6.

Hatalmas reményeket fűztem hozzá hiszen agyon hypolták mindenhol. Karácsonyra megleptem magam vele . Csak a hajvégeimre vittem fel , fejtetőre nem, nagyon szépen ki tudtam fésülni a hajam , csak sajnos napi szinten kellett hajat mosnom ugyanis nekem borzasztóan zsírosította. 1 nap után!!!! Mintha egy vájling zsírt kentek volna a fejemre , szóval vérzik a szívem érte de nekem nem vállt be maradok a Aussie termékeknél :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

juditkaa70

2018. január 3.

A samponjával együtt használom a vastagszálú dús hajamra,nagyon jó kis termék,kellemes hosszantartó az illata,még napok múlva is érzem. A balzsam használatával még puhább a hajam,és könnyebben kifésülhető. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

agnes29

2017. november 29.

Nyáron használtam a sampont és a balzsamját. Tökéletesen hidratálta és szépé varázsolta a hajam. Nagyon finom illata van. Érdemes a samponnal együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

eperturmix

2017. november 1.

Nagyon jó.
A samponjával,pakolásával együtt nagyon ütős.Fényes,puha hajzuhatag,napokig érezhető illattal.Külön nem zsírosít,ha pakolást is teszek,akkor egy nappal előbb kell hajatmosni,de ez érthető.Biztos,hogy venni fogom még őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó.

Izabel

2017. április 21.

Hónapokkal ezelőtt volt egy nagy JF leárazás a Müllerben, akkor vásároltam. Nagyon elégedett vagyok a JF termékekkel, ez is abszolút hozza a megszokott minőséget. Könnyed textúrájú, nem nehezíti el a hajszálakat, szemmel láthatóan ápol. Kicsit féltem, hogy kevés lesz a hosszú festett szőke hajamnak, de abszolút jó választásnak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

manina

2016. szeptember 12.

Eddig nagyon jó, nem nehezíti el a hajam puha és selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Eddig nagyon jó, nem nehezíti el a hajam puha és selymes lesz tőle.

blanka09

2016. augusztus 17.

Már egy ideje használom és nagyon megvagyok vele elégedve. Régebben a balzsamok mellé kellett kifésülő sprayt használnom. De amióta ez a kezeiben van azóta mellőzöm ezeket a kifésülő sprayket. Nagyon puhává teszi a hajam. Napokig érzem a balzsam illatát a hajamon. Úgy veszem észre kevesebb a töredezett hajszálam amióta ezt használom. Összességében én nagyon jó terméknek tartom ezt a balzsamot. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

emcuscicus666

2016. augusztus 8.

Oooooh, hat ezt en nagyon imadtam regebben! :) Sampon tarsaval egyutt hasznaltam, es nalam hozta ugyanazt a hatast, mint a kek Tigi. Finom illata volt, ami a hajamon is megmaradt a kovetkezo hajmosasig. Egyebkent majdnem fenekig ero, festett, sotetbarna, elegge hullamos hajam van. A vege szaradasra, a tove zsirosodasra igencsak hajlamos, de ez a kis cucc jol kordaban tartotta mind a ket problemat.
Az egesz termekcsaladot ujra is fogom vasarolni, amint elfogy az a rengeteg felhalmozodott sampon, amit eddig vasaroltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szeliger

2016. július 31.

Csodát vártam, mert az enyémre németül rá is van írva, hogy Wunder-Reparatur:)
Csodát ugyan nem hozott, de egy jól használható hajbalzsamnak tartom. Kellemes, friss illatú a sampon társához hasonlóan. A gyöngyházfehér balzsam jól eloszlatható, a hajat hidratálja, használata után tényleg könnyebb a kifésülés. Egy tubus az én félhosszú hajamra több mint fél évig kitartott, az utolsó csöppig elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Csodát vártam, mert az enyémre németül rá is van írva, hogy Wunder-Reparatur:)

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid