John Frieda

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tsuru, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Simaságot ad a makacs hajszálaknak. Keratint tartalmaz. Megzabolázza a száraz hajat és hidratál. A haj 24 órán át sima lesz. A balzsamot a nedves, samponnal megmosott hajon kell egyenletesen eloszlatni, majd alaposan leöblíteni. Színezett és festett haj ápolására is alkalmas.

nikolett

2016. szeptember 15.

5/5. Szelídít, nem egyenesít. Enélkül a hajam hátul olyan, mint a vatta, ezt használva egész tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

tsuru

2015. február 20.

Ma használtam először. A mindenfelé szétálló, göndör, vastag szálú fürtjeim szárítási idejét kb. a felére csökkentette (forgófejes hajszárítót használok). Hajegyenesítővel rásegítettem, és a hajam nagyjából megtartotta az egyenességet. Nagyobb hullám lett benne, ami egy teljesen korrekt teljesítmény. Nem olcsó (2990 ft), viszont eléggé nagy a csomagolás.
Egyelőre négy csillag, mivel elmaradt a WOW hatás. Folyt.köv.
Tulajdonképpen a Frizz Ease 3 Days Straigh-jét kerestem, de nem találtam a Müllerben. Még forgalmazzák? A samponokat és hajpakolásokat felújították.

Update: az esős időt követően egy kis hajegyenesítéssel megint sima lett a hajam, és jól tartotta magát. A hullám megmaradt, de nem lett seprűszerű a hajkoronám. Viszont max 2,5 napot bír ki, mivel eléggé zsírosít a balzsam.
Update2: Először azt hittem, h ez a balzsam szétszárította a hajvégeimet. De szerencsére kiderült, h nem kell a kukába vágnom, mivel a tiszta, korpásodás elleni sampon volt túl erős. Normál hajra való samponnal nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Egyelőre négy csillag, mivel elmaradt a WOW hatás. Folyt.köv.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin