Best of Beauty 2019

John Frieda

Ár:   €11   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2016. október 17.

Ár:   €11
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Volumennövelő sampon, mely kiemeli a szőke haj színét és fényét.

perie

2017. december 3.

Én nagyon szeretem. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. Balzsam nélkül használom. Vékonyszálú hajam van, amit még egy sampon sem tudott olyan szuperül feldúsítani, mint ő. Jó, az ára elég húzós, de a dúsító hatása ezt jól kompenzálja. Enyhén világosít is, de tényleg csak nagyon enyhén.

Update: Nem tudja valaki, hol lehet Pesten kapni? Bármelyik Müllerben nézem (Árkád, Europheum), nem kapható :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

gabbica

2016. október 17.

Nekem nagyon nem vált be. Egy samponnal sem jártam még így, csupa kiütés lett a bőröm tőle. Először nem esett le, hogy ő lesz a bűnös, de mivel pont a lapockám vonaláig voltam kiütéses, ameddig a hajam ér és ő az egyetlen új szer a palettán, más nem lehet. Nah meg amióta nem használom, sehol semmi ismét. Nem tudom melyik összetevő lehet a bűnös, mert egyáltalán nem érzékeny a bőröm, soha semmire nem reagált még így, pedig kapott kiképzést fiatalabb koromban rendesen. Ráadásul a márka másik szőke hajra való samponjáról jó értékeléseket olvastam itt. Bár hozzá kell tenni, hogy a balzsamjával együtt használtam, előfordulhat, hogy ő a bűnös, könnyen ki lehetne deríteni, de még egyszer magamra nem kenem őket külön-külön is.... Egyébként jól habzott, illata rendben volt, és szép fényt adott a hajamnak, tényleg kiemelte a szőkeségét. Még filózom, hogy elajándékozzam, de nem akarok senkivel kitolni. Jah és meg sem említettem, hogy mindezt nem olcsón tette. Az 1 csillagot is sokallom neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2